1 Yıl Garantili LG Servis

LG, dünya çapında üretim yapan bir markadır ve pek çok alanda da ürünü bulunmaktadır. Oldukça kaliteli üretim yapan ve müşterilerini de daima memnun eden bu firma, çok kısa sürede de başarısını kanıtlamıştır. Televizyon, buzdolabı ve bulaşık makinesi konusunda adeta duayen olan bu firmanın ürünleri de diğer beyaz eşyalar gibi zamanla arızalanabilmektedir. İstanbul’da yaşayan ve servis arayışında olan kullanıcıların ise imdadına LG Servis yetişmektedir.
Müşterilerin LG marka buzdolabı, bulaşık makinesi ve televizyonlarının onarımını üstlenen LG Servis, başarısı ile İstanbul genelinde bilinmektedir. Firmadan hizmet alan kullanıcılar ise daima memnuniyetlerini belirtmektedir.
LG Servis aracılığı ile onarım yaptırmak isteyen müşteriler servisten randevu talebinde bulunabilmektedir.
Nasıl Randevu Alabilirim?
LG servis aracılığı ile kişilerin randevu alabilmesi oldukça kolaydır. 444 78 56 nolu telefon numarası aracılığı ile müşteri hizmetleri yetkililerine ulaşan kullanıcılar, adreslerini vererek servis talebinde bulunabilmektedir. Müşteriler bu konuda oldukça kısa vadede hizmet alabilmektedir.
LG servis hemen müşterilerin adreslerine teknik servis yönlendirmesi yapılmakta ve gereken bakım ve onarımları da adreslerde gerçekleştirmektedir. Teknik servisin gerekli görmesi halinde adres dışında da onarım gerçekleştirmeleri mümkün olabilmektedir. Servis aynı zamanda kullanıcılara 1 yıl parça ve işçilik garantisi sunmaktadır. Aynı zamanda LG servis yetkili servis değildir ve özel servis olarak hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti ise daima ön planda tutulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir