100 Dolardan Ucuz Akıllı Telefon

100 Dolardan Ucuz Akıllı Telefon

Google’nin her sene düzenlendiği I/O etkinliği dün akşam yeniden düzenlendi. Çok farklı mobil cihazların tanıtıldığı, yeni nesil teknolojilerin kendini gösterdiği etkinlikte, LG’nin Android Wear işletim sistemini kullanan G Watch’ı ve daha fazlası dün akşam gün yüzüne çıkan detaylar arasında yer alıyordu.

Tüm bunlar yaşanırken, katılımcıların LG ile ortak Google’nin yeni bir Nexus tanıtması beklenirken internet devi Google adeta sağ gösterip dol vurdu. Gelişmekte olan Afrika ve diğer ülkelerde satışa sunulacak yeni bir Android telefonu tanıtan Google, telefonun fiyatıyla geceye damgasını vurdu. Telefon 100 dolardan daha ucuz bir fiyata satışa sunulacak.

Android One ismini verdiği yeni akıllı telefonu özellik bakımından da oldukça özellikli bir telefon. 4.5 inç’lik bir ekrana sahip. FM Radyo ve SD kart girişlerine sahip özelliklerle sunulacak olan telefon, oldukça kullanışlı duruyor. Telefonun çıkış tarihi ise 2014 yılı olarak belirleniyor. Yılın sonlarına doğru ilk olarak Hindistan’da satışa sunulması beklenen Android One, daha sonra diğer ülkelerde de satışa sunulacak. Teknoloji dünyasından gelen son haberleri sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Yeniliklerden haberdar olmak için sitemizi incelemeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir