16GB iPod Touch Yenileniyor!

16GB iPod Touch Yenileniyor!

Akıllı cep telefonu dünyasının en iyi isimlerinden biri Apple’dir. Yaptığı yenilikler ve değişik tasarımlarıyla sürekli gündemde duran marka, yine bir yenilikle gündemdeki yerini almaya başladı. Gelen habere göre İpod Touch 16 GB kapasitesi ve arka kamerası ile yenileniyor.

Geçtiğimiz sonbahar döneminde iPod Touch serine güncelleme getiren Apple, 16 GB’lik iPod Touch için yeni bir güncelleme getireceği iddia ediliyor. Bu habere göre yeni güncellemede telefon oldukça şık bir tasarıma sahip olmakla birlikte daha da güçlenecek gibi.

iPod Touch serisinin 16 GB kapasiteli telefonunda bilindiği gibi arka kamera ve üst modellerde bulunan renk seçenekleri yer almıyor. Ancak gelen haberlere göre, yapılacak bu değişim ve güncellemeyle telefona bu özellikler eklenecek. Güncellemenin tam olarak ne zaman yapılacağına dair henüz gelen bir detay yok.

Ancak aldığımız bilgilere göre, değişimler sonrasında sadece telefon konsepti etkilenmeyecek aynı zamanda fiyatının da daha ucuz olacağı söyleniyor. Hali hazırda yer alan 16 GB iPod Touch ABD’de 229 dolardan satışta. Yeni güncellemeyle birlikte bu fiyatın da 119 dolara satışa sunulacağı bilgisine de yer veriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir