2013`te Yepyeni Vizyon Filmleri

2013`te Yepyeni Vizyon Filmleri

Sizi etkilemeyi basaran bir cok film vardir.. Gözünüzden atamayacaginiz heyecan dolu sahneler önünuze gelir. hükümet kadın full izleTekrar tekrar seyretseniz bile asla sıkılmaz, sanki her seferinde ilk defa izliyormuş gibi şaşırırsınız. Sizin vazgeçilmezleriniz arasına geçen bu filmleri hd kalitede izlemek istemez misiniz ?

Yeni Bir Recep Ivedik yolunda ilerleyen karakter Sabit Kanca izleyenler tarafindan recep ivedigin kopyasi olarak adlandiriliyor fakat yine de bazi farkliliklari var. sabit kanca full izle Eski yeni tüm filmleri bulabilir, dilediğinizi hd görüntü kalitesiyle seyredebilirsiniz. Maceradan gizeme, korkudan aşka kadar her kategoride aradığınız filmler sitemizde bulunmakta.

Karsiniza 2013 un en yeni filmlerinden Hobbiti yayinlaamnin gururunu yasiyoruz. Son filmi Quantum Of Solace olan Bond filmi, aksiyonu bol ve kaliteli oyuncu kadrosuyla karşınızda. Quantum’un konusu ise, zevdiği kadın Vesper tarafından ihanete uğrayan 007, içinden gelen dürtüye karşı koyarak son görevini kişiselleştirmemeye çalışır. Kararlılıkla doğruyu ortaya çıkarmaya çalışırken Bond ve M , Mr White’ı sorguya çekerek, Vesper’a şantaj yapan, kimsenin tahmin edemeyeceği kadar karmaşık ve tehlikeli bir şebekeyi ortaya çıkarırlar. Adli bilgiler Mi6 ’ya ihanet eden bir kişi ve Haiti’de bir banka hesabı arasında bir ilişkiyi ortaya koyar ve başkasıyla karışan kimliği, Bond’un burada kendi kan davası için çalışan güzel fakat alıngan kadın Camille ile tanışmasını sağlar. hobbit beklenmedik yolculuk türkçe dublaj izleCamille, Bond’u doğruca gizemli bir organizasyonun başındaki nereden geldiği belirsiz iş adamı Dominic Greene’e götürür. Görevi nedeniyle Avusturya, İtalya ve Güney Amerika’ya giden Bond, Greene’in dünyanın en önemli doğal kaynaklarından birinin tüm kontrolünü ele geçirmek için sürgündeki General Medrano ile anlaşma yaptığını öne sürerek komplo düzenlediğini ortaya çıkarır. Greene, organizasyondaki ortaklarını, CIA ve İngiliz hükümetindeki güçlü kontaklarını kullanarak, General’e görünürde verimsiz olan bir bölgeyi almak karşılığında Latin Amerika’daki rejimi yıkacağına ve kontrolü ona vereceğine dair söz verir. İhanet ve yalan ortamında Bond gerçeği ortaya çıkarmak için eski dostları ile güçlerini birleştirir. 007, Vesper’ın ihanetinden sorumlu olan kişiyi bulmaya yaklaştıkça Greene’nin tehditkar planını ortaya çıkarmak ve organizasyonunu durdurmak için, CIA’in, teröristlerin ve hatta M’in bir adım önünde olmak zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir