2014 teknolojisinde neler olacak?

2014 teknolojisinde neler olacak?

2013 yılını yavaş yavaş geride bırakmaya başlıyoruz. Teknoloji dünyasında geçtiğimiz sene içerisinde çok enteresan değişik teknolojilerle karşı karşıya kaldık. Google glass akıllı gözlük, akıllı ayakkabı, akıllı saat derken akıllı cep telefonlarının enteresan özelliklerinden bahsetmeye yer bile kalmayacak. Peki, yeni sezonda teknoloji dünyasında ne gibi değişiklikler kullanıcıların dünyasına sunulacak?

Akıllı Bileklik İlk sırayı Alıyor

Aplle firmasının akıllı cep telefonlarından olan ve geçtiğimiz sezon büyük çıkışlarıyla ürettikleri İPhone telefonlarına özel olarak ürettiği akıllı bileklik 2014 yılında kendinden ilk söz ettirecek yeni nesil teknolojiler arasında yer alıyor. Akıllı bilekliğin özelliği, yolda yürürken kişinin kalorisinden attığı adımların kaç adet olduğuna kadar her şeyi sayabilen özelliğe sahip.

Mp3 İndirme Tarih olacak

Akıllı cep telefonlarında kullanıcıların en çok kullandıkları özelliklerden biri MP3 indirme özelliğiydi. Ancak 2014 yılında iyiden iyiye hayata geçmesi beklenen Bulut sistemi ile MP3 indirme olayları tarihe karışacak. Daha kolay müzik dinleme özelliği ile donatılan akıllı cep telefonlarında indirmeden online müzik dinleme özelliklerinin yine en çok göze çarpan teknolojik gelişmeler arasında yer alması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir