2014’te Zirve Yapan Oyunlar

2014’te Zirve Yapan Oyunlar

2014 yılını geride bıraktık. Ancak teknoloji dünyasının vazgeçilmezlerinden oyunların izleri hale devam ediyor. Gerek bilgisayar gerekse mobil cihazların önde gelen ve 2014 yılında en çok indirilen oyunların listesini yapmaya kalkışırsak herhalde bir hayli bir zaman alacaktır. Ancak listeye genel olarak göz attığımızda bazı oyunlar 2014 yılına damgasını vuran oyunlar oldu. Strateji, futbol, araba yarışı ve daha farklı birçok kategoride kendini gösteren oyunların hangileri olduğu üzerinde bir değerlendirme yaparak siz değerli ziyaretçilerimize sunmaya karar verdik. İşte 2014’e damga vuran oyunlar arasından 2 oyun.

Grand Theft Auto 5 (PS 4, Xbox One)

2014 yılına damga vuran oyunlardan biri Grand Theft Auto oldu. PS 3 ve Xbox One oyun konsollarında özellikle oynanan oyun oldukça kendinden en çok söz ettiren oyunlardan biri oldu. Gerek oyun özellikleri, gerek tasarım ve grafik anlamında en iyi oyunlar arasında girmeyi başaran oyun, 2014 yılını devirerek 2015 yılında da kendinden bir süre daha söz ettirecek oyunlardan biridir.

Watch Dogs

Şehir karışıklığı oyunlarından olan ve tanıtımında oldukça ilgi uyandıran 2014 oyunlarından biri de Watch Dogs’du. Ancak beklendiği kadar tutulmadığını söyleyebiliriz. Yine de incelenmesi gereken en güzel oyunlardan biri olduğunu söylememiz gerekiyor. Oyunculara hack imkânlarının da sunulduğu oyun 2014 yılının en çok konuşulan oyunlarından biri idi.

Oyun dünyasının birbirinden farklı konu ve kategorilerinde yayınlanan oyunlar 2014 yılında oyuncuların favorileri arasında olmuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir