web
counter

2016 Burç Yorumları

İnsanların geleceğe karşı duyduğu merak ve ilgi, dünyada Astroloji biliminin doğmasında ve gelişmesinde ki en önemli faktördür. Bugün internet siteleri içinde en çok tık alan siteler burç yorumları siteleridir. İnsanlar bıkmadan, usanmadan her gün düzenli olarak bu siteleri takip ederek, geleceğe dair bazı verilere ulaşmaya çalışırlar.

2016 Yılına çok az bir zaman kala, insanların şuan ki en büyük merakları da 2016 genel burç yorumları konusudur. Herkes yeni senede burcunu neler bekliyor, sorusunun peşinde. Birçok site daha şimdiden 2016 yılı hakkında insanların meraklarını gidermek adına 2016 Burç yorumları yazılarını yayınlamıştır. Astrologların yorumları genel olarak birbirine paralel bir çizgi izlediği için insanlar, gelecek hakkında genel bir kanıya sahip olabilmektedir.

12 Burçtan oluşan astroloji takviminde yer alan her burcun, farklı özellikleri ve hayata karşı farklı duruşları vardır. Toprak, Hava, Ateş ve Su dört elementin de içinde 4 farklı burç bulunmaktadır. Bu grupların ortak özelliği ise aynı gruplarda yer alan burçların birbirine benzer özelliklerinin olmasıdır. Örneğin Su grubu olarak bilinen; akrep, balık ve yengeç duygusal yapıya sahip olan insanların buluştuğu elementtir. Ateş grubu; Koç, Aslan ve Yay ise daha kontrolü zor olan, ani çıkışlara sahip olan insanların buluştuğu element grubudur. Sadece burcunuzun değil, burç elementinizin, yükselen burcunuzun da etkili olduğu bir astroloji takvimine sahipsiniz. Onun için en sağlıklı yorumu bu konuda sadece www.burcyorumlari.net siteleri ile alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir