web
counter

2016 yılbaşı

2016 yılbaşı

Lefkoşa otelleri

2016 yılbaşı gecesi için aklınızda henüz yapılacak bir plan yoksa üzülmeyin. Bizim sizlere harika bir önerimiz var. Hem yaz tatillerinde oldukça revaçta lan hem de yılbaşı gibi önemli gecelerde harika eğlencelerin durağı olan Kıbrıs’ı eğer henüz ziyaret etmediyseniz, bu sene yılbaşında mutlaka tercih etmelisiniz. Yılbaşı otelleri 2016 sezonu itibari ile de harika programlara ev sahipliği yapacak olan Kıbrıs otelleri, her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden ünlü sanatçıları bünyesinde ağırlamaya hazırlanıyor. Hem harika bir yılbaşı gecesi geçirebilir hem de yılbaşı tatilinin diğer günlerinde de Kıbrıs’ın tarih kokan sokaklarında gezebilirsiniz. Yılbaşı otelleri 2016 yılına harika bir şekilde girmenize olanak tanırken, Kıbrıs otelleri olarak oldukça meşhur olan diğer konaklama mekanları da sanatçılar ile muhteşem yılbaşı organizasyonları düzenlemektedir.

Tüm bu yılbaşı organizasyonlarının yanı sıra muhteşem denizi ve doğası ile ün sahibi olan Kıbrıs otelleri ile henüz tanışmadıysanız mutlaka www.kibris.com’a girerek Kıbrıs otellerinden herhangi birine rezervasyon yaptırabilir ve bu harika belde’yi görebilirsiniz. Özellikle Kıbrıs denilince akla gelen iki kentten söz edecek olursak bunlardan biri Girne diğeri ise Lefkoşa’dır. Lefkoşa konumu ve tarihi özellikleri nedeni ile genellikle iş toplantılarının ve bu gibi diğer organizasyonun gerçekleştirildiği bir oteller bölgesidir.

Bunun dışında tabi ki Lefkoşa otelleri de diğer kıyı kesiminde yer alan Girne otelleri gibi yılbaşı organizasyonları gibi özel günlerde eğlencede sınır tanımayacak şekilde ünlü sanatçıların eşlik ettiği muhteşem gecelere de imza atmaktadır. Üstelik havaalanına olan yakınlığı nedeni ile de bu konuda da sıklıkla tercih edilen Lefkoşa otelleri, Girne sonrasında akla ilk gelen ve tercih edilmesi gereken otellerin bulduğu yer olarak bilinmektedir. Lefkoşa bölgesinin başkent oluşu ve bunun yanı sıra da tarihi birçok mekana ev sahipliği yapıyor olması da tarihe meraklı olan kişilerin ekstra olarak ilgisini çekmekte ve bu tür kişiler için firmalar özel turlar düzenlemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir