web
counter

Çılgın Dersane Yine Macera ve Eğlence Dolu

Çılgın Dersane Yine Macera ve Eğlence Dolu

Bazı filmler vardır kült haline gelir ve birçok farklı versiyonu bir seri halinde çekilir. Bu filmleri komedi, korku, macera, aksiyon, fantastik ya da bilim kurgu türünde olabilir. Neredeyse her türde kült haline gelmiş ve çok beğenildiği için seri halinde çekilmiş filmler vardır. Ağırlıklı yabancı filmlerin seri halindeki versiyonları bulunur. Yerli yapımlar içinde 3’den fazla farklı versiyona sahip film sayısı oldukça azdır. Son yıllarda yerli sinemamızdaki gelişmeler neticesinde bu alanda da ciddi gelişmeler yaşanmaya başladı. Yerli eserler arasında ciddi bir yere sahip olan Çılgın Dersane 4 izlediğiniz de serinin dördüncü filmini seyrediyor olacaksınız.

Faruk Aksoy’dan Serinin Dördüncü Filmi
Yapılmcılığı Faruk Aksoy tarafından yapılan Ocak 2015’te vizyona giren komedi , macera ve gençlik tarzındaki eserin yönetmen koltuğunda ise Kamil Çetin oturuyor. Senaryosu Şafak Güçlü ve Selim Çiprut tarafından oluşturulan eserde ana rollerde yeni kaybettiğimiz sanatçı Sümer Tilmaç’ın dışında, Ozan Aydemir, Veysel Diker, Serkan Şengül, Okan Karacan, Barış Çelikkol, Biran Damla Yılmaz, Deniz Akcan ve Esra Sönmezer gibi oyuncular rol alıyorlar. Sümer Tilmaç’ın çok farklı olan bu dersanenin müdürü rolünü üstlendiği bu yapım onun son filmlerinden biri oldu.

Issız Adadan Nasıl Kurtulacaklar?
Çılgın Dersane 4 izlediğinizde kendiniz tamamen maceranın içinde bulacaksınız. Bu yıl yaz kampı için farklı bir yer ayarlayan dersane müdürü öğrenciler için bir adayı ayarlamıştır. Öğrenciler adaya giderlerken Sakar yanlışlıkla teknenin kaptanını denize atınca kaptan da onları iskelesi olamayan adaya yüzerek gönderiyor. Adaya zor da olsa ulaşan ekip burada bir yerleşim alanı olmadığını görünce büyük bir şok yaşarlar. Adeta ıssız bir adaya düşmüşlerdir. Hayatta kalmak için çalışmaya başlarlar. Bu arada Doktor çok acıkınca hepsine saldırmaya başlar ve onu bağlamak zorunda kalırlar. Adada yabani hayvanlar ile karşılaşan dersane ekibi zor da olsa hayatta kalır. Sonrasında ise ağzında hamburger olan bir köpek görmeleri ile hayatları bir anda tekrar değişir. Onu izlediklerinde kendilerini bir anda çok lüks bir otelin havuzunda bulurlar. Daha sonra ise beklemedikleri olaylar birbirini izler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir