web
counter

Evcil Hayvanların İnsanlara Zararı Var mı ?

Hayvanlarla ilgili sitelerin sayısı gün geçtikçe artmakta. Sayının artış göstermesi de aynı oranda kaliteyi de azaltıyor. Bunun önüne geçmek için sizlerinde kaliteli sitelere yönlenmesi gerekiyor. Bu amaçla sizlere hayvanlar hakkında geniş bilgi içeren bir siteden bahsetmek istiyorum. Hayvanlarla ilgili bütün merak ettiğiniz soruları ve konuları bulabileceğiniz sitede asıl amaç evcil hayvanların insan sağlığına zararı olup olmadığını ortaya koymak.

hayvan.im

Sitenin adresi bu şekilde. Siteye tıkladığınız zaman evcil hayvan sağlığından tutunda kedilerinize, köpeklerinize verebileceğiniz isimlerden, eğitimlere kadar bir çok konu içeriyor. Bir hayvan sahibi olduğunuz zaman o hayvanın size zararı olmaması için yapmanız gereken sağlık şartları da sitenin içeriğinde anlatılıyor. Site tamamen hayvanlar üzerine kurulmuş başka bir amaç güdmeyen bir portal.

Yani bu siteleri araç olarak kullanıp reklam üzerinden prim yapmaya çalışan sitelerden birisi değil. Zaten öyle bir site olduğunu farketsem sizlere bu siteyi anlatmaya çalışmazdım. Yeni bir evcil hayvan edindiğiniz zaman nelere dikkat etmelisiniz veya bir köpek aldığınızda yavru köpek eğitimi nasıl yapılır gibi sorularınıza cevap bulabileceğiniz bir site hayvan.im sitesi.

Yukarıda da bahsettiğim gibi hayvanlarla ilgili en ayrıntılı sitelerden bir tanesi olan bu sitede kedi isimleri kategorisinden de kedilerinize isim önerileri bulabiliyorsunuz. Her türden hayvanla ilgili detayları bulabiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki hayvan merakı olan insanların başka bir siteye ihtiyacı olmayacak bu site sayesinde.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir