web
counter

İstemediğin numarayı engelle

İnternet dünyasında iletişimi sağlamak ve kolaylaştırmak için en çok kullanılan araçlardan biri Skype’dir. Hayatımıza girdiği günden bu yana müşterilerle, sevdiklerimizle daha rahat iletişim kurmayı sağlayan bu mükemmel uygulama, artık mobil cihazlarda da çok rahatlıkla kullanılıyor. Bilmeniz ve yapmanız gereke tek şey Skype kaydol butonuna tıklayarak sunulan adımları takip etmek olacaktır. Basit, bir o kadar da işe yarayan uygulama sayesinde, internette iletişim kurmanın keyfini yakalayacaksınız. Ücretsiz kullanım imkânları, ücretli versiyonu ile farklı özellikler ve daha fazlasına sahip olan iletişim aracı ile sınırsız iletişimde özgür kalmanın keyfini yaşayacaksınız.

İletişim, günümüz dünyasının en temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Cep telefonu dünyasının milyonlarca kullanıcısı birbiriyle iletişime geçmek için cep telefonlarını kullanırlar. Ancak bazı zamanlarda can sıkan olaylar olabilir. Mesela tanımadığınız bir numaradan sürekli rahatsız ediliyor olabilirsiniz, ya da istemediğiniz birinin de çağrılarını alma durumunda kalabilirsiniz. Bunun da yöntemi aslında çok basit. Tüm operatörlerde numara engelleme imkânları sunulmaktadır. Bunu kullanarak istemediğini numaralardan çağrı gelmemesini sağlayabilirsiniz.

Online oyun dünyasının son zamanlarda en çok oynanan ve takip edilen oyunlarından biri Wolfteam oyunudur. Strateji oyunları arasında en güzel özelliklere sahip olan bu oyunun şifresini unuttuğunuzda canınızı sıkmaya gerek yok. Kolaylıkla wolfteam şifre değiştirme işlemini gerçekleştirerek oyunun tadında kalmaya devam edebilirsiniz. En güzel oyunu kesintiye uğramadan oynamaya devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir