web
counter

Minimal Sanat Maket Atölyesi

Mimari maketlerinizi yaptırabileceğiniz bir adresle karşınızdayız bu defa arkadaşlar. Ankara’nın maket atölyesi Minimal Sanat Atölyesi’nin hizmetleri ve vizyonları hakkında bir kaç bilgi vermek istiyorum. 2001 yılından bu yana Ankara’da hizmet veren atölye güncel teknolojiyi yakından takip eden ve maketlerinde realiteye en yakın ürün çıkaran bir atölye.  Bireysel olarak çalışmalara başlayan maket atölyesi daha sonrasında kurumsallaşma yoluna gitmiştir.

Kurumsallaşma yolunda yaptıkları en büyük işlerden bir tanesi de şüphesiz bu işlere yıllarını veren Mehmet Savaş Mimarlık- Maket Atölyesi ile ortaklıkları olmuştur. Birlikte çalışmalarına devam atölye maketlerini CNC ve lazer kesim ile gerçekleştiriyor. Bu da maket teknolojisinin kullanabileceği son sistem denilebilir. Ankara maket işleriniz profesyonel bir atölyeye bırakmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye tıklayıp iletişim bilgilerinden atölyeye ulaşmak.

İşin kalitesini anlamak istiyorsanız sitede ki referansları inceleyebilirsiniz. Referanslarda oldukça sağlam şirketler bulunuyor. Aynı zamanda sitede ki resim galerisine bakarakta yapılan işin kalitesini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Maket alanında öncü olmak yolunda adımlarını hızla atan Minimal Sanat Atölyesi çok yakın zamanda sektöründe lider konumuna oturacaktır. Eğer sizde mimari makete ihtiyaç duyuyorsanız bu atölyeyi incelemeden yaptırmayın derim. İşlerinde oldukça profesyoneller.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir