Menü

Ne Eğlencenizden Ödün Verin, Ne de oyunuoyna.org den!

04 Ekim 2015 - Tanıtım
Ne Eğlencenizden Ödün Verin, Ne de oyunuoyna.org den!

Oyun sektörü bizler için de büyük önemi alan bir sektördür. Oyunlar, özellikle son yıllarda kat ettikleri gelişme ile bizlere sadece birer eğlence aracı olmadıklarını, eğlencenin yanında bir şeylerin de aynı anda öğrenilebileceğini kanıtlamış olan aktivitelerdir. Öyle ki bu sektör içerisinde, oyun konusunda uzman, çocuklar konusunda eğitim almış nice kişi çalışmakta ve oyunları en yararlı hali ile karşımıza sunmak amacı ile çalışıyorlar.
Ancak oyunlar, hele ki internet üzerinden oynanan oyunlar konusunda diğerlerine göre biraz daha dikkatli olmak gerekmektedir. Çünkü maalesef ki internet üzerinde yer alan her bilgi, her aktivite doğru içeriklere sahip olmamaktadır. Bu yüzden oyunların oynanacağı, oyun sitelerinin de doğru tercih edilmesi gerekmektedir. Yani bu tercihin az önce de bahsetmiş olduğumuz üzere hem eğlendiren hem de öğreten tarzda olması, oyun oynayan çocukları, hem de onların ebeveynlerini, büyülerini mutlu edecektir.
Bu noktada friv oyun konusunda en doğru adreslerden biri olduğunu belirtmek gerekiyor. Friv oyunları, tam da olması gerektiği gibi eğlendirirken öğretmeyi de ihmal etmeyen tarzda bir oyun sitesi olma özelliği ile bu sektör içerisinde yer alan ve oyun oynama imkanını sunan diğer adreslerin çoğu arasından sıyrılmayı başarıyor. Ayrıca friv oyun her yaştan çocuğa, hatta bilgisayar başında geçirdiği vakti oyun oynayarak değerlendirmek isteyen büyüklere yönelik birçok oyunu da bünyesinde barındırıyor. Bunun yanında Friv oyunu, uzmanlarında belirtmiş olduğu üzere belli bir yaş aralığında olan ve zeka gelişimlerini oynadıkları oyunları ile desteklemek isteyen çocuklar içinde sayısız oyun imkanı sunuyor.
Friv Aksiyon oyunları , bu oyun sitesinde tercih edilen ve en çok sevilen oyun kategorisi arasında yer alıyor. Anahtar topla oyunu, maymunları sevindir ninja oyunu, katil köpek balığı geri döndü oyunu, özel kuvvet askeri oyunu, london rex oyunu bu oyun kategorisinde yer alan oyunlardan birkaçını oluşturuyor. En az aksiyon oyunları kadar dikkat çeken bir diğer başlık da friv çizgi film oyunları başlığı. Bu kategori de yer alan tüm oyunlar görselliği oldukça ön planda tutulmuş olan oyunlardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir