web
counter

Rinoplasti ile daha güzel burunlar

Rinoplasti ile daha güzel burunlar

Rinoplasti yani burun estetiği için artık herkesin bir fikri olduğu kesin. Yaklaşık 10 yıl önce çok az sayıda yapılan bu estetik müdahale artık bugün en çok yapılan uygulamaların başında geliyor. Dolayısı ile burnunun şeklinden rahatsız olan ya da fiziki rahatsızlık duyduğu için bu uygulama ile sonuç almak isteyenler artık doktorlarının kapısını daha rahat çalabiliyorlar. Rinoplasti uygulaması için sizler hemen kısa sürede sonuçlanacak kadar basit bir uygulama değil. İlk olarak doktorunuz ile görüşecek ve size en uygun burun yapısını bularak ameliyat için gün verilmeye karar verilir. Asla hiçbir şey alel acele edilmez ve çok daha emin adımlar ile kişiye yakışacak ve yüz hatlarına uyum sağlayacak bir burun yapısı ortaya çıkarılıyor olacak. Rinoplasti uygulaması için Doktor Leyla Arvas zaten sizler için en güzel sonuçları vermek için çaba sarf ediyor olacak ve sizlerde umuyoruz ki bu sonuçlardan memnun kalarak yeni burnunuza sahip oluyor olacaksınız.

Rinoplasti fiyatları ise artık ulaşılmaz rakamlar değil. Oldukça makul ücretler ile çok daha kısa sürede iyileşecek ve hemen sosyal hayatınıza girecek bir estetik operasyonu oluyor olacak. Rinoplasti fiyatları doktordan doktora doğru değişiyor olacak ve dolayısı ile de sizler öncelikli olarak fiyatına değil, doktorun başarısına ve sonuçlarına bakarak hareket etmelisiniz. Rinoplasti fiyatları için karşılıklı görüşme sonrası en uygun fiyatları zaten alıyor olacaksınız. Dolayısı ile bir başkasının fiyatı ile sizin fiyatınız aynı olmayabilir. Bu yaptıracağınız estetik türüne ve nasıl bir burun yapısına sahip olduğunuz ile alakalı olacaktır.

Bayan estetik doktoru Doktor Leyla Arvas, sizlere en başarılı sonuçlar vermek için öncelikle bir ön muayene bekliyor ve sonrasında ise karşılıklı olarak karar vererek burun yapınız için operasyonun başlatılmasına adım atılacaktır. Bayan estetik doktoru arıyorsanız doğru tercihlerden biri olacaktır. Bayan estetik doktoru leyla Arvas ile görüşmek için randevu almanız yeterli olacak ve muayene sırasında hem fiyatlarını öğrenecek hem de aynı zamanda tüm detayları öğrenmiş olacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir