Menü

Turkcell, Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Numara Ve SMS engelleme Nasıl yapılır?

02 Eylül 2015 - Tanıtım
Turkcell, Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Numara Ve SMS engelleme Nasıl yapılır?

Turkcell Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Numara Ve SMS engelleme Nasıl yapılır?

Birçok faturasız telefon kullanıcılarının başına başına gelen olaylardan biriside yüklemiş olduğu TL sinin bitmesi olmuştur. Özellikle birini aramak mecburiyetinde olduğumuz zamanlarda hattımızda TL nin olmaması bir hayli canınızı sıkabilir. Bir çok operatör bu konuda Ödemeli sistem yapmıştır. Bu konuda Vodafone ödemeli sistem yapmıştır. Vodafone Ödemeli Arama Nasıl Yapılır. Artık sevdiklerinizi ödemeli olarak arayabilirsiniz.

Ayrıca istemediğiniz numaraların sizi aramasını istemiyor. Sürekli sizi mesajla rahatsız ediyorlarsa bu konuda numara ve SMS engelleme yapabilirsiniz. Ayrıca bu yöntemle istediğiniz numaraları engelleyebilirsiniz. Operatörlerden türkcell numara ve sms engelleme nasıl yapılır? Bundan sonra istemediğiniz gelen aramaları ve Mesajları engelleyebilirsiniz.

Telefonuz yavaş Çalışıyor Yada telefonunuza format atmak istiyorsanız. Ilk önce telefon rehberinizde bulunan numaraların kaybolmasını istemiyorsanız. Telefon rehberini aktarma yapmak için birçok yöntemi bulunmaktadır. Bunların en Başınaa gmaile aktarma yöntemi gelmektedir.
Telefon rehberinizi önce gmaile atıp sonra telefonunuza tekrardan telefon rehberinizi kopyalanilirsiniz.

Peki telefon rehberini gmaile aktarma ve alma nasıl yapılır. Artık telefonunuzu fabrika ayarlarımıza döndürdüğünüzde Yada rehberi kopyalamak zorunda kaldığınız zaman bu şekilde yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir