2015’in Yeni Telefonları

2015’in Yeni Telefonları

Teknoloji dünyasının akıl almaz bir şekilde ilerlemesinde en büyük nasibi alan sektör akıllı cep telefonu sektörüdür. Yeniliklerin bir biri ardına geldiği her yeni dönemde, akıllı cep telefonu özellikleri de yenilik kazanıyor. Alıcılar için tercihte zorlanma da bununla birlikte geliyor. Peki 2015 yılında karşımıza hangi telefonlar çıkacak. İşte, sizin için araştırdığımız bazı modeller.

Samsung Galaxy A7: Teknoloji dünyasının en çok konuşulacak modellerinden biri Galaxy A7 olacak. A serisinin en üst modeli olan bu telefon, Alpha serisine benziyor. 5 MP ön kamerası ve otomatik selfie ayarı bulunuyor.

Google Nexus 2015: Akıllı cep telefonu dünyasında büyük başarılara imza atana Google Nexus, yeni dönemde farklı bir modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkacak isimlerden biri. Full HD veya QHD ekran özelliğine sahip olan yeni Nexus, yine konuşulacak modellerden biri olacak.

HTC One M9: Yakın bir zamanda tanıtılması beklenen HTC One M9 da yine çok konuşulacak akıllı cep telefonlarından biri olacak.

Samsung Galaxy S6: Yeni amiral gemilerinin merakla beklenen isimlerinden biri de Galaxy S6 olacak. 2015 yılına damgasını vuracak modellerden olması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir