web
counter

Bayan Ayakkabı

BAYAN AYAKKABI

Gardıropların vazgeçilmezi olan rugan ayakkabı modelleri, gösterişli ancak bir o kadar da nazlı olan parçalardan biridir. Rugan modeller, her türlü kombinlerle uyum sağlayabilen klasik bir slopetle benzerlik göstermiyor ne yazık ki. Kullanım konusunda da belirli incelikler gerekiyor elbette. Bayan ayakkabı modellerinde yer alan rugan seçenekleri sizler de kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Ancak bunun için gerekli olan bazı detaylara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan ilk olanı ise, metalik etki ve deri kıyafetlerle rugan kullanmamanız gerektiğidir.

Metalik ya da deri parçalar, tıpkı ruganlarda olduğu gibi gösterişli ve parlak bir etki yaratmaktadır. Metalik ve deri dokuların ruganlarla bir araya gelmesi kombininizi kalabalık hale getirecektir. Hoş ve güzel gözükmek her daim iyi bir tercihtir. Fakat böylesi birhoşluğun abartıyla sağlanamayacağı da bilinmesi gereken bir gerçektir. Bayan ayakkabılarından mat tonda modeller tercih etmeniz parlak, metalik ve deri parçalarınızın daha hoş gözükmesini sağlayacaktır. Rugan parçalarla abartılı aksesuar kullanımı uyum yaratmayacaktır. Rugan modeli, tek başına dahi hareketli bir tarzdır. Göze çarpar, gösterişli durur.

Bundan dolayı da rugan ayakkabı modelleriyle kıyafetlerinizde ve abartılı aksesuarları bir araya getirmeniz gösterişli olmak isterken itici gözükmenize sebep olabilir. Ayrıca http://www.cabani.com.tr/kadin-bayan-ayakkabi-modelleri web adresini de inceleyerek kendi tarzınıza uygun son moda parçaları bulabilirsiniz. Rugan ayakkabı modelleriyle tek taş küpe gibi aşırı dikkat çekmeyen bir aksesuar tercih edebilirsiniz. Üstelik bu ayakkabılar, gösterişli bir kemerle birlikte de kullanılmamalıdır. Fakat ince ve zarif bir rugan kemer tercih edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir