web
counter

EN POPÜLER VE UYGUN FİYATLI YAZICILAR

EN POPÜLER VE UYGUN FİYATLI YAZICILAR

            Bilgisayarların yaşadığı değişimin yanında bunlara ek olarak kullanılan araç ve gerecinde büyük değişimler yaşandığı gözlenmektedir. Bunlar arasında yer alan yazıcı modelleri giderek daha fazla fonksiyon içermekte ve çok daha başarılı sonuçlar sağlamaktadır. Bu alanda en popüler markalar arasında Hp, Canon, Xerorx, OKI, Samsung, Brother, Ricoh, Lexmark sayılabilir. Kullanıldıkları alanlara göre farklı özellikler sunarak avantajlar sağlayabilmektedirler. Renkli baskı yapan yazılar artık çok fazla kullanılmaktadır. Ethernet özelliği ile farklı bağlantı noktaları aracılığı ile yazıcılardan çıktı alabilmek mümkün olmaktadır.

Ayrıca tarayıcı fonksiyonu olan cihazlarda kullanılmaktadır. Yazdırma fonksiyonunun yanında tarayıcı özelliğinin olması da kurumsal firmalarda çok fazla işe yarayacak özellikler arasındadır. Çift baskı özelliği de tasarruflu kullanımlar arasında olmaktadır. Mobil yazdırma fonksiyonu olan yazıcı modelleri de çok fazla çalışanı olan kurumlarda oldukça fonksiyonel olmaktadır. Bu özelliklerin yanında Faks, fotoğraf baskısı, kart okuyucusu, wi-fi gibi özelliklerde farklı modellerde yer alabilen seçenekler arasındadır. Baskı teknolojisi olarak mürekkep püskürtmeli ve nokta vuruşlu yazıcılar genel olarak fatura basımında kullanılmaktadır. Bunun yanında fotoğraf yazıcı ve lazer yazıcı olarak baskı tekniği kullanan cihazlar ise A4 kâğıtlarına çıktı alabilen makineler olmaktadır.

En uygun fiyata aralıklarında seçimler yapmak için http://www.bilio.com/yazici-c3134/ adresi üzerinden seçimler yapabilirsiniz. Aradığınız markanın bütçenize en uygun seçenekleri için gerekli filtreleme özelliklerini kullanarak istediğiniz ürünü çok daha pratik bir şekilde seçebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir