web
counter

En Yeni Yerli Önerilen Filmler

Dönemsel olarak karşımıza çıkan oldukça farklı ve başarılı filmler ile sizler de harika sonuçları alabilirsiniz. İdeal bir konsept ile sizlere sunulan filmlerde dikkat ettiğiniz birçok faktör vardır. Bu faktörler içinde ön plana çıkanlar yönetmen, oyuncular ve senaryo gibi unsurlardır. İşte Benim Adım Feridun izle filminde de en özel yönetmen ve oyuncuları bulabilirsiniz. Bu şekilde sizler de beklentilerinize en güzel sonuçları filmden alabileceksiniz. Bir Çağan Irmak projesi olarak bizler ile buluşan bu inanılmaz yapım, etkileyici ve farklı bir şekilde bizlere sunulacak. 11 Kasım tarihinde bizler ile buluşacak olan film farklı bir Çağan Irmak filmi olacak. Dramatik bir komedi olarak karşımıza çıkacak olan Benim Adım Feridun full izle filmi bu bakımdan Irmak’ın yeni bir türde ki ilk denemesi. Sizler için de heyecan verici olacak bu film, en özel sonuçları elde edeceğiniz, etkileyici kadrosu ve konusu ile de artı alacak bir proje. Sitemizde vizyon tarihinde yer alacak olan bu harika filmi sizler de izleyebilirsiniz. Gösterim tarihine kadar ise diğer güncel sinema filmlerini izleme şansına sahipsiniz.

Untitled

http://www.filmexpresi.com/benim-adim-feridun-2016-izle.html
Görsel sahneler, harika kurgular ve ekrana yanı sıra duygular, bir yönetmenin en büyük başarısıdır. Bu neden ile sizler de Çağan Irmak farkını tüm filmlerinde hissetmişsinizdir. Benim Adım Feridun HD izle filmi de aynı şekilde farklı bir keyif ve tat yakalayacağınız eşsiz bir projedir. Baş rollerinde Halil Sezai Paracıklıoğlu, Tarık Papuççuoğlu ve Suzan Aksoy gibi harika oyuncuların yer aldığını da söyleyebiliriz. Bu sezon bizleri bekleyen elbette ki tek film bu değil. Yeni ve farklı bir film de bizlere sunulacaklar arasında yerini aldı. Dönerse Senindir izle filmi romantik komedi türünde bizler ile olacak bir başka yapım. Yönetmenliğini Erol Özselvi’nin yaptığı proje bizlere Kasım sonlarında sunulacak. Başrollerinde pop müziğin en sevilen yıldızlarından olan Murat Boz yer alırken, kendisine İrem Sak ve Yasemin Allen eşlik ediyor. Son dönemde sinema filmlerinde sıkça yer alan Murat Boz bu kez aşık ve sevgilisinden ayrılmış bir erkek olarak karşımıza gelecek. Selin’i çok seven Mehmet’i canlandıran Murat Boz bakalım filmde diğer yapımlarda olduğu gibi başarılı sonuçları elde edebilecek mi?
http://www.filmexpresi.com/donerse-senindir-2016-full-hd-izle.html
Sizlere harika filmleri tek bir çatı altında derleyen sitemiz, inanılmaz yapımlar ile buluşma noktanız olmaya devam edecek. Son dönemde izleyiciden ciddi talep gören ve beğenilen filmleri sizler de sitemizde hemen izleyebilirsiniz. Sene sonuna doğru gösterime girecek olan Dönerse Senindir full izle filmi de aynı şekilde sizlerin beğeneceği, izlemekten keyif alacağınız eğlenceli bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Mehmet orta yaşlarda ve hayatının aşkını bulmuş bir erkektir. Ancak bir anda yaşanan bazı durumlar nedeni ile sevdiği kadın olan Selin ile araları açılır. Bu durumu toparlayabilmek adına en yakın arkadaşı Defne’den yardım isteyen Mehmet, bakalım Selin’i yeniden kazanmayı başarabilecek mi? Yeni ve dinamik bir ekip ile ortaya çıkacak olan proje bu bakımdan da bir gençlik projesi olarak nitelendiriliyor. Sizler de sitemizde Dönerse Senindir HD izle seçeneği ile bu harika filmi dilediğiniz zaman izleme şansına sahip olacaksınız. Özellikleri bakımından çok farklı olan sitemiz, sizlere en yüksek kalitede en farklı filmleri sunacaktır. Eşsiz ve özel birçok konuda sizlerin de inanılmaz filmler ile buluşacağı sitemizden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Muhteşem filmlere ulaşmak için sizler de hemen sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Etkileyici ve farklı konsepti ile en güzel filmler şimdi sitemizde sizleri beklemekte.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir