web
counter

Her şey Harici Harddisk ile Zaten Yanınızda

Her şey Harici Harddisk ile Zaten Yanınızda

 Zaman sıralamasında 1970’lerden sonra yaşanan yıllara İnternet Çağı demek artık çoğu tarihçiye doğru geliyor. Bilgisayarımız ve internetimiz olmadan yaşayamıyoruz. Tablet hatta cep telefonu boyutuna inen bilgisayarlarımızla saniyeler içinde aradığımız her bilgiye ulaşmamız mümkün. Bunun yanında fotoğraflar çekip saklamak istiyoruz, filmler indirip kaydetmek istiyoruz, bazı programlar elimizin altında olsun istiyoruz.

Yani kısaca biz artık hayatımızda sayılamayacak kadar çok digital veriyi hem kullanmak hem de depolamak istiyoruz. Bu hızlı internet erişimi kadar güçlü bir veri yedekleme sistemini de gerektiriyor. Hatta bu veri depomuz taşınabilir olmalı, gerektiğinde bir el çantası gibi yanımızda gelmeli. Teknolojinin bu soruna yanıtı olan harici harddisk şimdi bilgisayar meraklıları için bir ihtiyaç.

Bütün Markaları Görebilirsiniz

 Gerçekten de bir portföy çanta kadar küçük olan bu aygıtlar şimdi e-ticaret hayatında, büyük alışveriş sitelerinin güvencesinde rahatlıkla bulunabiliyor. Blio.com zaten internet alışverişlerinin en çok yapıldığı sitelerin başında geliyor. Aradığınız harici harddisk çeşidini özelliklerini belirterek sitede rahatlıkla, fiyat karşılaştırmalı olarak bulabilirsiniz. Marka, kapasite, bağlantı özellikleri, dönüş hızı, veri aktarım hızı ve wifi bağlantısı sitede aratabileceğiniz özelliklerden.

Bunun yanında 260 lira ile 950 lira ve üstü fiyat aralıklarını da ürün araştırmanıza ekleyebilirsiniz. Samsung, Maxell, Sony, Seagate, Toshiba ve diğer ünlü elektronik markaların ürünlerini tek tek inceleyebilirsiniz. Hatta sarı, pembe, mavi gibi renk seçenekleriniz bile var. Bütün bu ürün çeşitlerine http://www.bilio.com/tasinabilir-harici-disk-c3103 formatından kolayca ulaşabilirsiniz.

 

 

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir