Menü

iPhone 6S’mi Tofaş Şahin mi ?

09 Mart 2016 - Genel, Konu Dışı, Teknoloji
iPhone 6S’mi Tofaş Şahin mi ?

Son günlerin en çok konuşulan konusu Apple’ın yeni oyuncağı olan 6S ve 6S Plus üzerine oldu. Türkiye fiyatlarının açıklanmasından sonra fiyatı büyük tartışmalara neden oldu. Çok uçuk rakamlarda piyasaya sürülen iPhone 6S ve 6S Plus neredeyse bir araba fiyatına satılıyor. Dün açıklanan Türkiye fiyatlarında iPhone 6S ve 6S Plus dudak uçuklattı.

Bu fiyatlara baktığınız zaman ikinci el oto piyasasında 90 model bir Şahin alabiliyorsunuz. Veya 87 model Ford Taunus sahibi olabiliyorsunuz bu fiyatlara. Artık telefon fiyatları acayip bir şekilde artış gösteriyor. Bakalım LG veya Samsung’tan ne gibi fiyatlar çıkacak yeni telefonlarına. Gerçekten bu paralara yazık bu telefonlar için.

iPhone 6S ve 6S Plus’lar çıktıktan sonra en büyük düşüşlerde iPhone’nun diğer serilerinde oldu. Şuan piyasada müthiş bir şekilde ikinci el iPhone satışları gerçekleşiyor. Yeni bir modele olan bu düşkünlük bakalım ne zaman son bulacak.

iPhone 6S’mi Tofaş Şahin mi ?” üzerine 2 düşünce

mustafa

şahini alırsın ama 2500 lira da sigortası çıkar 😀

Yanıtla
fotoshop yap

ben olsam şahin alırım 🙂 değeri düşmez en azından. telefon dediğin şey sürekli düşüyor. Ayrıca yaşadığımız ülkede ne yazıkki aç gezen insanlar varken 4bin liralık telefon kullanmak pek hoş değil bence.

Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir