Menü

Muadil Yazıcı Toneri Nedir? Nereden Alınır?

09 Şubat 2016 - Tanıtım
Muadil Yazıcı Toneri Nedir? Nereden Alınır?

Muadil Yazıcı Toneri Nedir? Nereden Alınır?

Bildiğiniz gibi son zamanlarda adını çok duyduğumuz Muadil Tonerler piyasaya sürüldü. Ciddi manada ekonomik olan bu tonerler fiyatları uygun olduğu için biraz düşünmemek elde değil. Neredeyse toner dolumu fiyatına sıfır muadil toner alabileceğimiz kadar düştü fiyatları.

Sizlere konu hakkında birkaç detay vermek istiyoruz, Öncelikle muadil tonerler çeşitli firmalar tarafından üretilen yazıcı üreticisi ile alakası olmayan tamamen yan sanayi ürünlerdir. Aklınıza “Yazıcıma zarar verir mi?” gibi bir düşünce gelebilir, Net bir şekilde şöyle cevap verebiliriz, Muadil Tonerler birçok zaman yazıcınıza zarar vermez ve yazıcınıza zarar vermemekle beraber hemen hemen orijinal toner ile aynı performansı sağlar.

Ancak sizin dikkat etmeniz gereken tek husus bu tonerleri alırken güvenilir firmalardan almanız, Çünkü piyasada çok fazla üretilen toner mevcut ve bazıları ne yazık ki sonradan dolum yapılarak satışa sunulan ürünler. Siz bunu önlemek için paketi açılmamış ve Kutulu ürünleri tercih edin. Size önerebileceğimiz sitelerden bir tanesi https://www.alkapiya.com/category/tonerler/121 adresinde çeşitli yazıcı tonerlerini uygun fiyata bulabilirsiniz. Eğer aradığınız modeli bulamadıysanız diğer siteleri de inceleyebilirsiniz. Toner alırken mutlaka kutulu olmasına dikkat edin ve ürün elinize ulaştığı zaman paketinden çıkardıktan sonra toner arasında bulunan bant ve plastik koruma aparatları üzerinde mi dikkat etmeniz yeterlidir.

Özellikle HP Tonerleri piyasada çok fazla bulunan ürünlerdir, Birçok firmada bulabileceğiniz bu ürünler yukarıdaki kriterlere uyduğu sürece gönül rahatlığıyla satın alabilir, Kullanabilirsiniz. Herhangi bir son kullanım tarihi veya tonerin bozulması gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü bu ürünler toz ile çalışmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir