web
counter

Paykasa Bozdurma

İnternet üzerinden bir çok ödeme artık belirli sistemler aracılığıyla yapılır hale geldi. Paykasa, astropay gibi ödeme sistemleri bu pazarda bir hayli kullanılmaya başladı. Peki nedir bu paykasa sistemi ? Hemen ondan biraz bahsedelim. Paykasa denilen sistem kredi kartı sisteminin biraz farklı halidir. Temel anlamda işlevleri aynı olan bu sistemde tek fark ödemenin önce yapılması.

Yani paykasada ödeme yapılarak elinize bir kod geliyor ve bu kodla alışveriş yapabiliyorsunuz. Sistemde ki bu fark bu olayı oldukça güvenli bir hale getiriyor. Yani kredi kartı numarası vermek yerine sanal kart gibi tek kullanımlık bir kodu her yerde kullanabiliyorsunuz. Paykasa olarakta ödeme alınabilen bu sistemde paykasa bozdurma işlemini de bazı siteler yapıyor. Bu sitelerden birini örnek vermek gerekirse ;

http://www.paykasaal.gen.tr/

Bu siteden hem paykasa alabilir hem de paykasa bozdurabilirsiniz. Bozdurduğunuz kod anında bankanıza transfer edilecektir.Piyasada ki en uygun fiyatların bulunduğu bu siteden güvenle paykasa satın alabilirsiniz. Piyasada ki bir çok güvensiz sitelerle uğraşmak yerine bu siteden rahatlıkla ve güvenle paykasalarınızı talep edebilirsiniz.

Özellikle yurtdışından yapacağınız alışverişlerinizde daha çok kullanma imkanınız bulunuyor paykasa sisteminde. Yurtdışına kredi kartı numarası vermek mi yoksa paykasa sayesinde aldığınız tek kullanımlık kodla mı alışveriş yapmak istersiniz ? Her anlamda güvenilir olan bu sistemi piyasada hızlı bir şekilde bulabileceğiniz sitenin adresini de yukarıda verdik.

Şimdiden Paykasa’larınızla iyi alışverişler dilerim .

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir