web
counter

Paykasa Kart Al

Paykasa Kart Al

Paykasa kart, ön ödemeli sistem anlamına gelen ve aynı zamanda elektronik para olarak da ifade edilen bir ödeme gerecidir. Dünya genelinde geçerli olan bu ödeme gereci, günümüz kart teknolojisinin yerine geçmeye başlamıştır. Klasik banka kartları veya kredi kartlarının özellikleri ile benzer özellikler taşıyan paykasa kart, birçok online alış veriş mağazasında kolaylık ile kullanılabilmektedir.

Sitemiz bu hizmetten yararlanmak isteyenlere, paykasa kart al başlığında hizmet sunan güvenilir ve seçkin bir hizmet sunucudur.

Paykasa Kart Nasıl Satın Alınır?

Eğer sizlerde, bu elektronik ödeme sisteminden yararlanmak ve tüm alış verişlerinizde güven içerisinde olmak istiyor iseniz, sitemizin sizlere sunduğu paykasa kart al hizmetinden yararlanmalısınız. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için, sitemiz üzerinde yer alan canlı destek hattı ile irtibata geçmeniz gerekecektir. Müşteri temsilcimizin size belirttiği işlemleri bir iki dakika içerisinde gerçekleştirecek ve maksimum 5 dakikada kartınıza sahip olacaksınız.

Sizlere hizmet vermek maksadı ile haftanın her günü ve günün her saati canlı destek hattımız açık bulunmaktadır. Belirlenen limitler dahilinde, euro para birimi üzerinden istediğiniz kartı anında alabilir ve almış olduğunuz kartı paykasa kart ödeme sistemini tanıyan, binlerce online alış veriş mağazasında kullanabilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Kullanılır?

Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz paykasa kart al işleminden sonra, sizlere 16 haneden oluşan ve pin kodu olarak ifade edilen bir kod numarası vereceğiz. Yapacağınız alış verişlerde ya da para transferlerinde, şifre ya da dijital imza olarak bu pin kodunu kullanacaksınız. Verilen 16 haneli pin kodu tek seferlik kullanım imkanı sunan bir sistemdir. Ön ödemeli sisteminizde, yani paykasa kartınızda bulunan miktarı bir defada harcamanız gerekmektedir. Ödeme aşamasında ya da limit belirleme aşamasında, bu hususu göz önünde bulundurmanızı önem ile hatırlatırız.

Daha açık bir ifade ile belirtilecek olunur ise, paykasa kart tek kullanımlık bir karttır. Aynı pin kodu ile ikinci bir işlem yapma şansınız bulunmamaktadır. Bu da alış verişlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli bir husustur.

Paykasa Kartın Özellikleri Nelerdir?

Ön ödemeli elektronik sistem olan paykasa kart, kullanıcılarına birçok avantajlarda sağlamaktadır. Sistemin en belirgin özelliği, tek kullanımlık yüksek güvenlikli bir sistem olmasıdır. Pin kodu sadece kart sahipleri tarafından bilindiğinden ve bir seferde harcama işlemi gerçekleştirildiğinden, kodun başkalarının eline geçmesi gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Siz kartınızı kullandıktan sonra kod başkalarının eline geçse dahi, her hangi bir anlam ifade etmeyecektir.

Tek seferlik gerçekleştirdiğiniz paykasa kart al işleminden sonra, aynı karta ya da aynı pin koduna ikinci bir yükleme yapma şansınız bulunmamaktadır. Dolayısı ile bu uygulama güvenlik açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. Kartın diğer belirgin özellikleri arasında, kişisel bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmemesi gibi bir üstün özellik bulunmaktadır. Paykasa kart al işleminde belirlenen limitleri sitemiz tarafından size söylenen hesap numaralarına aktarmakta, kişisel bilgi paylaşımı sadece bu noktada gerçekleşmektedir.

Ön ödeme miktarının bize havale edilmesi ve tarafımızca sizlere pin kodunun teslim edilmesinden sonra, isminiz ve soy isminiz dahil olmak üzere, online alış veriş mağazalarında hiçbir bilginiz görülmemektedir. Kişisel bilgilerini paylaşmak istemeyen ve online alış verişlerde kart bilgilerinin çalınması gibi hususlardan çekinenler için son derece gelişmiş bir ödeme şeklidir. Ayrıca, paykasa kart al işleminden sonra veya işlem esnasında, hiçbir ek ücret ödenmemesi, yıllık aidat veya kart aidatı ya da faiz gibi ek yüklerin bulunmaması da, kartın diğer belirgin özellikleri arasında ön plana çıkmaktadır.

 

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir