web
counter

Samsung Galaxy S4’ün Temel Özellikleri

Samsung Galaxy S4’ün Temel Özellikleri

Dünyada ve Türkiye’de en çok tercih edilen akıllı telefon markalarından biri olan Samsung yeni akıllı telefon modelleri ile kullanıcıları ayrıcalıklar dünyasına davet ediyor. Samsung Galaxy S4 de markanın beğenilen akıllı telefon modellerinden birisi olarak dikkat çekiyor. Sahip olduğu teknik özelliklere göre Samsung Galaxy S4 fiyatı da gayet makul.

Galaxy S4 Özellikleri

Cihazın fiziksel özellileri telefonu oldukça iddialı yapıyor. 7.9 mm kalınlıkta olan telefon sadece 130 gram ağırlığında. Birçok akıllı telefona göre hafif olması kullanım kolaylağı sağlıyor. Ekran Super AMOLED. Ekran büyüklüğü 4.99 inç. Cihazı benzerlerinden ayıran bir özellik de ekran koruyucucu. Ekran Corning Gorilla Glass 3 tarafından korunuyor. Android 4.2.2. Jelly Bean işletim sistemine sahip olan cihazın TouchWiz arayüzü bulunuyor.

Hem ön hem de arka kamerası geliştirilen modelin arka kamerası 13 MB, ön kamerası ise 2 MB değerinde. 16, 32 ve 64 GB olmak üzere üç ayrı depolama seçeneğin olan Samsung Galaxy S4 fiyatı ve diğer akıllı telefon modelleri hakkında bilgi almak ve fiyat karşılaştırması yapmak için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s4-16gb-p132500353 safyayı ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir