web
counter

Samsung Galaxy S5

Son zamanların en iyi cep telefonu modellerinden biri olan samsung galaxy s5 tasarımı ve üstün özellikleri sayesinde insanların dikkatlerini üzerine toplamayı başarmıştır. Yeni modellerin tasarımları ve dış görünüşleri ile ilgili tüm bilgileri sitemizden alabilirsiniz. Sitemizde özeliklerini kolayca incelediğiniz s5 samsung model cep telefonun her açıdan çekilmiş olan fotoğraflarını da görerek tasarım harikası hakkında detaylı bilgi edinmeniz sağlanır. Telefonun dış görünüş özelliklerine ayrıca göz attığımız da bizleri 145 gram ağırlığında 8,1 mm kalınlığında bir telefon karşılamaktadır.

Sitemizde bulunan s5 samsung marka cep telefonu hakkında cazip fiyat tekliflerine de ulaşmak mümkündür. Mağazalardan gelen çeşitli fiyat teklifleri bütçenize en uygun fiyatı veren mağazadan seçim yapmanıza yardımcı olmaktadır. 16 GB depolama hafızasına sahip olan telefon diğer taraftan 2GB ram’a sahip olduğu görülür. 2800 mAh pil kapasitesi ile karşımıza çıkan cep telefonu 390 saat bekleme süresi, 1260 dakika konuşma süresi ile karşımıza çıkarak uzun süreli bir kullanım sağladığı görülmüştür.

Dokunmatik ekrana sahip olan s5 samsung marka cep telefonu 5,1 inçlik mükemmel ekran boyutu ile oyun oynamayı ya da film izlemeyi severlerin tercih ettiği bir model haline gelmiştir. Üstün ses çıkışı özelliği ile de desteklenmiş olan cep telefonu dokunmatiğindeki hassasiyetle insanları kendine hayran bırakmayı başarmıştır. İnternette gezinmeyi seven insanlar için de oldukça hızlı bir kullanım sunmaktadır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ linkini tıklayarak ayrıntılı inceleme imkanı sizleri bekliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir