Menü

Dijital Bankacılık İle Zamanınızı Etkin Kullanın

29 Eylül 2017 - Tanıtım
Dijital Bankacılık İle Zamanınızı Etkin Kullanın

Dijital Bankacılık İle Zamanınızı Etkin Kullanın

Teknoloji çağı söz konusu olduğunda tüm olumsuzlukları bir yana bırakırsak sağladığı avantajları çok daha rahat bir şekilde görmüş oluruz. Bundan önceki dönemlerde, yani geçmiş zamanda teknoloji henüz bu halini almamışken yapılabilecek işlemler için hem uzun sürelere hem de yorucu bekleyişlere ihtiyaç duyulduğunu hepimiz biliyoruz. Oysa şimdilerde her şey parmaklarımızın ucunda şekillenir hale geldi. Sarf edilen uzun uğraşlar ve bekleyişler yerini dijital ortamdaki uygulamalar sayesinde kolayca halledilebiliyor. Bu avantajlardan yararlanabileceğiniz pek çok yer olsa da bunu gerçekleştirirken duymak istediğiniz güveni size verecek bir banka bulmak sandığınızdan çok daha zor olabilir. Oysa Kuveyttürk katılım bankası size sunduğu Dijital Bankacılık hizmetleri ile işlemlerinizin güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlamakta.

Kuveyttürk katılım bankasında Seninbankan.com sayfalarında birçok kampanya da dikkati çekiyor. Bu kampanyaların hemen hepsi günlük hayatınızı ve yaşamınızı kolaylaştırmak adına atılan adımlardan oluşuyor. Senin bankan sayesinde internet şubesine girdiğinizde bilgisayarınız otomatik olarak korunma altına alınmış oluyor. Böylece bilgisayarınızı mevcut tüm virüslerden korumuş oluyorsunuz. Ayrıca bu uygulama sayesinde tüm banka ATM’lerinden ücretsiz olarak para çekme işlemlerini gerçekleştirmeniz de mümkün hale gelmiş oluyor. Ödemeniz gereken komisyonlar ise senin bankan tarafında karşılanarak ücretin cebinizde kalması sağlanmış oluyor.

Eğer internet alışverişi yapmayı seviyor fakat bunu yaparken ciddi bir tedirginlik duyuyorsanız size tek önerim sanal kart uygulamasını kullanmanız olacaktır. Bu uygulama ile banka kartınızdan farklı bir kart numarasına sahip olacaksınız. Yaptığınız işlemlerin ücreti ise kredi kartınızdan düşülecek. Böylece internet alışverişinizi çok daha güvenli bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız. Üstelik limitin ne kadar olması gerektiği de tamamen sizin tasarrufunuz altında olacak.

Dijital Bankacılık sayesinde hemen tüm işlemlerinizi sorunsuz ve kısa sürede gerçekleştirirken tüm kampanya ve avantajlardan yararlanmış oluyorsunuz. Yaşı kaç olursa olsun artık çok büyük bir kesin Dijital Bankacılık üzerinden işlemlerini gerçekleştirmeyi tercih eder hale geldi. Bunun en etkili sebebi ise hem kısa sürede gerçekleşiyor olması hem de masrafların ciddi düzeyde azalması. Bu kolay uygulama ile tüm işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Dijital Bankacılık İle Zamanınızı Etkin Kullanın” üzerine bir düşünce

Mete Lift

Yazınızı keyifle okudum, teşekkür ederim. Kendim de “Senin Bankan”ı kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. En güzel tarafı ise havale/eft ücretinin olmaması. Ayrıca ara ara yapılan kampanyaları takip ettiğinizde çok iyi indirimlerden de faydalanabiliyorsunuz. Alternatif isteyenler EnPara ve CepteTeb’i de deneyebilirler.

Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir