4 x 4’lük Çağrı Merkezi Mobilyaları

Çalışma ortamlarının konforlu olmasının yanı sıra rahat çalışabilme olanağı sağlaması oldukça etken bir ayrıntıdır. Ofislerimizde kullanacağımız mobilya seçimi iş performansımızı doğrudan etkileyerek bizlerin daha aktif ve gerekli olan tüm düzenleme ve denetleme çalışmalarını bir arada yürütebilmemizi sağlar.

Çağrı merkezi mobilyalarının işlevselliklerine göre kabinli veya kabinsiz olan ürünlerini tercih edebiliriz. Genellikle 4 sağ kısımda 4 de sol kısımda üniteler bulunmaktadır. Tam bir iş organizasyonu yapısı oluşturabileceğiniz atmosfer oluşturabilirsiniz.

Renk yelpazesi bakımından birçok geniş renk yelpazesine sahip renk seçenekleri ile oluşturulan çağrı merkezi mobilyaları oldukça estetik bir yapıya sahip. Model bakımından farklı tasarımlarda oldukça kullanışlı çağrı merkezi mobilyası bulabilirsiniz.

Çağrı merkezi mobilyaları kullanım alanlarına göre farklı boyutlandırmalarda ve tasarımda oluşturulabilmektedir. Kullanım bakımından sadece orta kısıma yerleştirebileceğiniz uzun ve işlevsel ürünler bulabileceğiniz gibi çift taraflı sağ kısımdan sola açılan kullanım alanı bulunmakta iken sol kısımdan ise sadece sağ kısıma ayrılmış kabinli ürünler bulabilirsiniz.

Çalışma düzenine göre 3’lü, 4’lü, 6’lı ve 8’li mobilya ürünleri ile iş ortamında son derece şık ve kullanışlı bir dekorasyon düzeni oluşturabilme imkanına sahipsiniz.

Her ihtiyaca hem ekonomik hem de ergonomik olarak cevap veren çağrı merkezi mobilyaları tek nokta açısında uygulamalı ve tedarikçi bir yapıya sahiptir.

Amacına uygun yapıya sahip mobilyalar zemin çözümleri ve konsept tasarımları bakımından son derece verimli bir çağrı merkezi yapısına sahip aradığınız ne varsa hepsi Rubi By ile bir adım ötenizde. Verimli bir iş ortamı amacına uygun olarak tasarlanan ürünler en üst düzeyli yükseltilmiş çözümleme yapısı ile sizlere katkı sağlamakta.

Flotex halı çözümlemeleri ateşe  ve ısıya dayanıklı olup, ses yalıtımı konusunda hassas bir yapıya sahiptir.

Antibakteriyel olan ürün leke tutmaz ve tamir edildiğinde estetik görünümünden hiç bir şey kaybetmez.

En az 10 yıl kullanabileceğiniz son derece kaliteli ürünleri Rubi By markası konseptinde bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir