Abiye Modelleri

Abiye Modelleri
Bayanların en vazgeçilmez kıyafetlerinden biri abiye. Bayanları en şık en zarif gösteren kıyafetlerden oldukları için çok tercih edilmektedir. Abiye modelleri düğünlerde, nişanlarda özel davetlerde hanımların üzerinde görebilirsiniz.
2013 yılında da her yıl olduğu gibi abiye modelleri renk renk desen desen olmaktadır. Her bedene göre elbise bulmak mümkündür. Önemli olan kilonuz varsa kilonuzu saklamaya yönelik elbiseler seçmenizdir. Sizi kilolu gösterecek renkleri seçmemeye dikkat etmelisiniz. Tesettürlü bayanlarda unutulmamıştır. Kapalı bayanlarında abiye kıyafetleri sade ve şık tasarlanmıştır. Her renk ve çeşitte bu kıyafetlere rastlayabilirsiniz. Bu elbiseleri doğru kullanmak önemlidir. Kilonuza boyunuza göre elbiseler seçerseniz daha güzel görünebilirsiniz. Abiye modelinize karar veremiyorsanız http://e-abiye.net/ adresinden onlarca abiye modeli arasından size yakışacak abiyeyi seçebilirsiniz.  Gideceğiniz ortamlara uygun elbiselerde seçmek önemlidir. Abiyenin şıklığını ona göre ayarlamalısınız. Takılarınızla sade elbiselerinizi görkemli hale getirebilirsiniz. Gideceğiniz düğünde ya da davette en şık bayan siz olabilirsiniz. Erkeklerin akıllarını başlarından alabilir o günde herkesin gözünün sizde olmasını sağlayabilirsiniz. Önemli olan doğru abiyeyi seçmektir. Uzun boylu iseniz uzun abiye tercih edebilirsiniz.

Gerçi uzun boylular kısa boylulara göre daha avantajlı olmaktadırlar. Çünkü uzun boylular hem uzun hem de kısa elbiseler giyebilirler. Ama kısa boylu hanımlara uzun abiye yakışmamaktadır. Eğer illa da uzun giyeceklerse yüksek topuklu ayakkabılarla ve elbiselerinde yırtmaç olmasına dikkat etmeleri gerekmektedir. Elbiselerin kumaşları da renkleri kadar önemlidir. Şifon, tül ve uçucu kumaşlar en çok tercih edilen kumaş türleridir. Saten ve tafta kumaşlarda tercih edilmektedir. Zevke göre renklerde değişmektedir. Herkes hangi rengi daha çok kendine yakıştırıyorsa onu tercih etmelidir. Kırmızı her zaman bir bayanı daha seksi daha alımlı gösterir. Pembe, petrol mavisi, mercan gibi renklerde hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Modayı takip eden hanımlar kendilerine en uygun kıyafeti seçeceklerine eminiz.

2 thoughts on “Abiye Modelleri”

  1. Abiye Elbise says:

    Bu sene özellikle turkuaz renkli şifon abiyeler gerçekten çok hoş gözüküyorlar. Yakın zamandaki düğünümüzde ben de böyle bir şey giymeyi düşünüyorum. Ayrıca yazı için teşekkürler.

  2. Abiyeler says:

    Özellikle 2015 abiye modelleriyle düğün kına gecesi ve özel günlerde bayanlar farkını ortaya koyacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir