Acıbadem Ariston Servisi

Acıbadem Ariston servisi olarak uzun süreden beri beyaz eşya tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz. Garantisi olan beyaz eşyalarınızda genellikle bir sorun yaşanmaz. Ancak garantisi bitmiş olan beyaz eşyalarınızın da periyodik bakımlarının yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak yaptıracağınız bakımlar sayesinde, beyaz eşyalarınızı daha uzun ve sorunsuz bir şekilde kullanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Ataşehir Ariston servisi olarak, beyaz eşya tamiri ve bakımı için bizi aradığınız zaman, size cevap veren personelimiz sizden sorununuz ile ilgili kısa bilgiler almakta ve teknik ekiplere iletmektedir. Firmamız, mümkün olduğunca aynı gün içine randevu vermektedir. Sizden alınan bilgiler doğrultusunda hazırlıklarını yapan ekiplerimiz, her türlü arızaya karşı hazırlıklı olarak adresinize ulaşmaktadır. Adrese ulaşan ekiplerimiz, arızaya müdahale etmeden evvel beyaz eşyanızın kesin arızasını tespit etmek için çalışma yapmaktadırlar. Yapılan bu çalışma neticesinde arıza kesin olarak belirlenmekte ve buna göre tamirat çalışmalarına başlanmaktadır. Teknik ekiplerimiz, değişmesi gereken parçalar da dahil olmak üzere, yapılacak olan işlemlerle ilgili sizden onay alınmaktadır. Değişimi yapılan parçalar, markanızın orijinal yedek parçaları olup kesinlikle ikinci el, isimsiz ve garantisi olmayan yedek parçalar kullanılmamaktadır. Tamirat işlemlerini tamamlayan ekiplerimiz, cihazınız için 1 yıl süreli geçerli olan ücretsiz bakım garantisi vermektedir. Bu garanti kapsamında cihazınızda bizden kaynaklanan herhangi bir sorun meydana geldiğinde, firmamız bu sorunu ücretsiz olarak gidermektedir. Acıbadem İndesit servisi olarak, haftanın yedi günü 24 saat süreyle kesintisiz bir şekilde teknik servis hizmeti sağlamaktayız. Hafta sonu ya da mesai saatleri dışında meydana gelen beyaz eşya arızalarınızda, mobil telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir, teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bunun yanı sıra, gezici servis uygulamalarımız sayesinde hiç beklemediğiniz bir anda oluşan beyaz eşya arızalarınızda, en yakın gezici servis ekibimiz adresinize yönlendirilmekte, beyaz eşyanızın arızasına hemen müdahale edilmektedir.

Kozyatağı Ariston servisi olan firmamız, garantisi bitmiş her türlü beyaz eşyanızın sorunsuz bir şekilde size hizmet etmesiniz sağlamak için elinden gelen her türlü çalışmayı yerine getirmektedir. Yapmanız gereken, sadece beyaz eşyalarınızda oluşan arızalarınızda firmamızı aramak ve sizin için sağladığımız birçok ayrıcalıklardan yararlanmaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir