Airport City-Android

Airport City Oyna

Android işletim sistemlerinde oynanan oyunlardan keyif almak diğer işletim sistemlerine göre çok daha yüksektir. Bu nedenle genellikle bu işletim sistemi tercih edilen işletim sistemi olarak görülüyor. Android tabanlı oyunlardan biri olan ve boş zamanlarınızın en keyifli anlarını yaşatacak olan bir oyunla karşınızdayız.

Oyunumuzun adı “ Airport City”i. Bu oyun isminden de anlaşıldığı gibi, havaalanı ile ilgili bir oyun. Oyun macera ve keyif dolu anları yaşamanızı sağlıyor. Airport city android oyununda kendi hava alanınızı kurabiliyor, kendi istediğiniz şekilde uçaklarınızı yönlendirebiliyorsunuz.

Artık sizin de bir havaalanınız olacak. Tabi ki bu oyunda sadece hava limanına sahip olmuyorsunuz, aynı zamanda hava limanınızın bulunduğu şehri de size tahsis ediyor. Oyun online olmadığı için, internet bağlantısına ihtiyaç duymadan kolaylıkla cep telefonlarınızda oynama imkanı da sunuyor. Google Play Store’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunu doyasıya oynamanın keyfini yaşayacaksınız. Airport City’i android Oyununda oyuncunun rahat oyun oynamasını sağlayacak bütün ince detaylar düşünülmüş. Grafik tasarımı, oyun karmaşıklığının ortadan kalkması gibi, oyuncu açısından önemli olan bütün ince detaylar düşünülerek oyun tasarlanmış. Her ne kadar ilk bakışta oyun karışık gibi gelse bile, oyunu bir sefer oynadıktan sonra karışık olmadığını siz de göreceksiniz.

Oyunun en güzel yanlarından biri, google store’den ücretsiz indirdiğiniz oyunu internet olmadan oynayabileceğiniz gibi, facebook ya da twitter hesabınızla da giriş yaparak oynayabilirsiniz. Sosyal medya isimlerinizle giriş yaparak oynadığınız zaman arkadaşlarınızın hava alanlarını da görebilirsiniz. Tam anlamıyla her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü oyunu oynamak için geç kalmayın.

Oyunumuzu anlattıktan sonra fonksiyon tuşlarımızın ne işe yaradığına kısaca göz atabiliriz.

Fuel: Uçak akaryakıtı fuel’i oyunun sağladığı çeşitli terminaller kurarak elde edebilirsiniz.

Passengers:Uçaktaki yolcuların bavulları olarak geçen passengers’ları şehrinizdeki evlerden elde edebilirsiniz.Çeşitli uçak kapasitelerine göre passengers’lar değişebilir.

Coins:Oyun içi alışveriş yapmak için coinslere ihtiyacınız var.Coinsleri kurduğunuz hizmet tesislerinden,görevlerden ve uçuşlardan elde edebilirsiniz.

Airport Cash:Airport cash çeşitli görevleri geçmenize ve store’dan alışveriş yaparken işinize yarar.Airport Cash’i satın alabilir veya görevler sonrasında elde edebilirsiniz.

Missions:Oyun içi görevlerdir.Bu görevleri yerine getirdiğinizde çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.

Store:Şehrinize çeşitli evler,terminaller şehrinizi güzelleştirecek görsel objeler ve uçakları buradan satın alabilirsiniz.

Flights:Yaptığınız uçuşları buradan takip edebilir ve uçakların dönüş saatleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Warehouse:Oyun içi deponuz olan warehouse’da sahip olduğunuz objeleri görebilir ve satabilirsiniz.

Collections:Uçuş seferleri sonrası çeşitli ülkelerden toplayacak olduğunuz koleksiyon eşyalarını burada oyun içi ekstralara çevirebilirsiniz.