Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma

Akbank müşterisi olarak kredi kartı ödeyemiyor musunuz? Asgari tutarının dahi yüksek gelmesi, ödeme konusunda sorunlar yaşamanıza mı neden oluyor? Siz de hemen Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusuna ilişkin bankanızla görüşebilirsiniz! Yapılandırma tekliflerini banka kendi politikasına göre belirliyor, bu sayede borcunuz belli faiz oynamaları üzerinden taksitlendiriliyor. Ödemeleri kolay bir şekilde yapmak ve konulara ilişkin olarak fikir almak açısından hemen bankanızla görüşebilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise 72 aya kadar yapılandırma! Yeni yasa ile beraber artık kredi kartı borçlarınız bir defaya mahsus olmak üzere 72 aya kadar yapılandırılıyor. Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda, siz de yüksek meblağda yer alan ve ödeme konusunda zorluklar çektiğiniz borcu 72 aya kadar yapılandırabilirsiniz.

Bankam borcumu yapılandırmıyorsa ne yapmalıyım?

Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda yardımcı olmuyor ise bu konuda yapılacak şey borç transferinden faydalanmak. Öncelikle bankanızın “borç transferi yapıp, yapmadığına dair” bilgi edinmelisiniz. Kredi kartınız borç transferine uygunsa, herhangi bir banka ile görüşüp transferi sağlayabilirsiniz. Görüştüğünüz banka sizin için borcunuzu kapatacak, daha sonra sizler için bir borç takvimi oluşturup, yapılandırma sunacaktır. Bu süreç zarfında ise bankanın ve sizin ortak kararıyla belirlenmiş olan taksit / faiz oranlarına göre ödemeler gerçekleşmektedir.

Günden güne kitlelerin ilgisini çeken bu hizmetle beraber artık ödemeleri düzenli bir şekilde yapma şansı söz konusu olabiliyor. Siz de Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda daha ayrıntılı bilgi edinmek açısından bankanızı arayabilirsiniz!

72 aya kadar yapılandırdım, tekrar borçlandım. Bu kez ne olacak?

Eğer 72 aya kadar yapılandırma fırsatından faydalandıysanız ve tekrar borca girdiyseniz, Akbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma hizmetlerini sizler için sunuyor. Kendi yapılandırma politikasına göre belirlenmiş taksit oranları üzerinden tekrar bir yapılandırmaya gitme durumu söz konusudur. Borcunuzun tutarına ve taksit sayısına göre bir faiz yansıtılıyor, ilk ay itibariyle siz de yapılandırma ödemelerini tamamlayabiliyorsunuz. Daha ayrıntılı fikir edinmek adına en yakın Akbank şubesine gidebilir veya müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz.

Kaynak: https://kredi7.com/akbank-kredi-karti-borcu-yapilandirma/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir