AliExpress’te Alışveriş Yapmak

İnternet ortamında son zamanların en popüler olaylarından bir tanesi de şüphesiz blog yazmak. Artık her insan rahatlıkla blog açıp düşüncelerini hayat tarzını bu bloglar aracılığıyla diğer insanlarla paylaşabiliyor. Tabi ki bu blogların sayısı bir hayli fazla. Sayının fazlalığı da kalitenin düşmesine sebep oldu. Ama hala güzel ve kaliteli blogların bulunduğu internet ortamında bende bu tarz kaliteli bir blogtan bahsetmek istiyorum.

Özellikle blog sitelerinde ki kişisel blog türü alanında oldukça popüler bir blog olan usluer.net blogu hem yazarı hem de sitenin kalitesiyle oldukça dikkat çekiyor.  Yazarın hem kişisel hem de ilgi duyduğu konularda yazılar paylaşması da takipçilerinin ilgisini yüksek seviyede tutuyor.

usluer” kelimesini markalaştırma alanında büyük bir hızla ilerleyen İsmail Usluer paylaştığı yazıları hem blog üzerinde hem de sosyal medyada güzel tepkiler alıyor.

Blog takipçilerini gönül rahatlığıyla yönlendirebileceğim bir site usluer.net. Reklamlarla blogunu boğmayan yazar tamamen takipçileri için yazı paylaşmak amaçlı ilerlemektedir. Her konuda bir parça haber veya yazı bulabileceğiniz geniş bir içeriğe sahip.

Blogun güzel yanlarından bir tanesi de yazar kendi tecrübelerini de takipçilerle paylaşıyor. Mesela bir çoğunuz ünlü e-ticaret sitesi AliExpress’i duymuştur. Ama alışveriş yapan çok değildir. Bunun sebebi de güvenememesidir. Yazar AliExpress alışveriş yapmak kolaydır diyor ve yazısını paylaşıyor.

Kısacası usluer.net takip etmenizi tavsiye ettiğim siteler arasındadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir