Alternatif Pvc Çözümleri

Gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızda aslında oldukça önemli bir yer tutan ama farkında olmadığımız pencere ve kapılarımız da günden güne değişiyor. Sıcaktan, soğuktan, sesten bizi koruyan kapı ve pencerelerimizde artık tasarım ve ergonomik kullanım ön plana çıkmaya başladı.

Pvc pencere denince akla gelen ilk firma olan Winhouse’da bu konuda ciddi adımlar atarak kullanıcılarına çok farklı seçeneklerle birlikte yeni tasarımlarını sunuyor. Özellikle katlanabilir pvc pencere sistemleri balkonlarda yeni yazın en çok tercih edilen sistemleri olacak gibi.
Sağladığı alan ve geniş açık alan özellikle yazlıkçıları çok memnun edecek. Sürgülü pvc sistemlerinin sadece yarısı açık kalabilirken Winhouse’ın yeni geliştirdiği sistemle bu sorun da çözülmüş.
Winhouse çoğu kişi bilmese de Dünya’da pvc pencere sistemleri için gerekli olan bütün parçaları üretebilen tek firma. Sanırım yaptıkları daha da bitmeyecek gibi zira sadece kendilerinin kullanabileceği iki rengi de özel bir anlaşma ile sadece kendi kullanıcılarına sunacaklar.
Yazlıkları olanlar, balkonlarında yaz aylarında sefa sürmek isteyenlere kesinlikle bir göz atmaları önerilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir