Amerika’ya gitmek ister misiniz?

İnsanlar üniversite öğrencilik hayatlarında, hem gezmek amacıyla hem de dil öğrenmek amacıyla work and travel sayesinde Amerika’ya giderler.
Dialogue İngilizce kursu ve ya almanca kursu aldığınız merkezimiz sizler üniversite öğrencisiyseniz ve kendinize yetecek kadar İngilizce konuşabiliyorsanız sizde Amerika’ya gidebilirsiniz. Bir çok insan tarafından tercih edilen work and trael ile Amerika’ya giderek, hem çalışacak hem gezecek hem de yabancı dilinizi geliştirmiş olacaksınız. Dialogue tarafından gerçekleştiren bu seyahatinizde Dialogue Yabancı dil kursları olarak yanınızda bulunmaktayız.


Work and travel sayesinde Amerika da hem harçlığınızı çıkarabilecek, hem de boş vakitlerinizde gezebileceksiniz, Amerika’yı görmüş olacaksınız. Bir çok insan tarafından gidilen work and travel sayesinde gittiğiniz Amerika’da kalacak yerlerinizi Dialogue kurs merkezi tarafından ayarlanmaktadır.
Öğrenci seçme ve yerleştirme merkezince yapılan Yabancı dil sınavına Dialogue ile hazırlanan öğrencilerin kazanmaları için elimizden geldiği kadar YDS hazırlık kursu sayesinde Türk ve ya yabancı öğretmenler tarafından yetiştirilmekte olup, sınavları kazanmaları için özel olarak tüm öğrencilerimizle ilgilenilmektedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir