Android 4.3 Jelly Bean yayımlandı

Android dünyasının her geçen gün güncellenen yeni sürümleri kendinden oldukça söz ettirmeye başladı bile. En yeni sürümüyle yeniden kullanıcıların karşısına çıkan android 4,3 jelly Bean sürümüyle oldukça göz alıcı özelliklere sahiplik ediyor. Android tabanlı tüm akıllı cep telefonlarında müthiş bir performans sağlayan android 4.3 jelly bean sürümü şimdilerde Xperia ve Samsung cihazlarda kullanılmaya başlandı bile.

Yeni özellikleri katan ve hızlandırılan sistemde kullanıcılar açısından çok değişik özelliklerin sunulması da ayrıca dikkat çeken konulardan biri olarak karşımıza çıkmaya devam ediyor. Yeni sürüm android hakkında daha detaylı bilgiler geldikçe sitemiz üzerinden sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Android 4.3 jelly bean sürümünün yayınlanmasıyla KitKat sürümü biraz daha geri planda kaldığı gözlemleniyor. Daha öncelerinde kitkat sürümü ile çıkması beklenen akıllı cep telefonlarının U dönüşü yaparak jelly bean sürümüyle piyasaya sunulması da ayrıca android sürümüne olan ilginin arttırılmasındaki en büyük neden olarak sayılabiliyor. Kullanıcılar açısından yeni özelliklerin yer aldığı sürüm ile ilgili daha fazla detay için sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir