Android 4.4.3, bu Nexus’lara dağıtılıyor!

Android 4.4.3, bu Nexus’lara dağıtılıyor!

Akıllı cep telefonlarının piyasaya sunulması bir yana güncellemelerin yapılması kullanıcılara ayrı bir heyecan veriyor. Özellikle android işletim sisteminin en çok tercih edilmesi, güncellemelerin diğer işletim sistemlerine göre daha hızlı yapılmasıdır. Android 4.4.3 güncellemesini bekleyenler için de müjdeli haber geldi.

Android 4.4.3 güncellemesini bekleyen kullanıcılar için iyi haber geldi. Ancak gelen haberlere göre şimdilik sadece Nexus’larda yer alacak. Merak edenler için farklı bir haber de Android Police‘in raporunda gizli. Rapora göre ABD’li taşıyıcı, boyutları 90 MB ile 75 MB arasında değişen Android 4.4.3 herhangi bir yeni özelliğe sahip değil.

Ancak bununla birlikte güvenlik açıklarının kapatılması yönünde de büyük hamlelerin atıldığı yönde geldi. İlk olarak Nexus 4, 5 ve Nexus 7’leri Android 4.4.3‘e yükseltileceği duyurulan haberin detayında henüz Google’den gelen bir açıklamanın olmadığını da söylemek gerekiyor. Ancak yine de T-mobil raporunun bu anlamda itibar görülecek biçimde hazırlandığını da belirtmek gerekiyor. Gelecek detayları ziyaretçilerimize sitemizden paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni güncellemeler hakkında merak ettiğiniz tüm detaylar sitemizde sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir