Android Kullanıyorsan Bu Uygulamaları Mutlaka İndir

Android Kullanıyorsan Bu Uygulamaları Mutlaka İndir

Akıllı cep telefonu dünyasının en çok kullanılan işletim sistemi android işletim sistemidir. Uygulama ve program bakımından en iyi seçenekleri sunan işletim sistemi, her geçen gün yeni uygulamaları kullanıcılarına sunarak daha rahat telefon kullanımı ve daha fazla yararlanmaları adına çalışmaya devam ediyor. Sürekli yenilenen sürümle birlikte en kullanışlı android uygulamaların sayısı da her geçen gün artmaya devam ediyor.

Kullanışlı olarak sunulan android uygulamalarından en çok tercih edilen Barcode Scanner uygulamasıdır. Bu uygulama aslında yakın zamanlarda çıkan bir uygulamadır. Bunun sayesinde cep telefonunuzun kaybetmeniz durumunda bilgisayarınızla bağlantılı olarak kullanarak telefonunuzun nerede olduğunu net olarak harita üzerinden görebilirsiniz. Yine en kullanışlı android uygulamaları arasında yer alan Official EBay Android Application sayesinde dünyanın her yerindeki anlık alışverişleri görebilirsiniz.

Kullanım bakımından en çok kullanılan ve android uygulamaları arasında en kullanışlı olan uygulamaları sıralamak aslında fazlasıyla yer kaplar. Ancak sizler için seçtiğimiz ve işinize yarayacak uygulamalardan biri de Limango uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde de indirim ve fırsatları mobil rahatlığıyla takip edebilirsiniz. Birbirinden farklı uygulamaların yer aldığı android dünyasından daha fazla yararlanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir