Ankara, İzmir, Bursa İngilizce Kursları, YDS Academy İngilizce Kursları

Ankara, İzmir, Bursa ve diğer büyük illerimizde İngilizce kursları günümüzde çok fazla önem kazanmıştır.

Ankara İngilizce kursları, İzmir İngilizce kursları ve Bursa İngilizce kursları arasında YDS Academy en etkin dil okullarından birisi durumundadır.

Eğitimlerde Dünyanın en çok satan kitaplarından biri olan Oxford University Press‘in Headway serisi kullanılmaktadır. Her kurda 120 saat eğitim alırsınız ve haftalık 8 ders saatinin dışında etüt programlarından da ücretsiz yararlanabilirsiniz.

2005 yılında yabancı dil eğitimine modern ve dinamik bir bakış açısı getirmek amacıyla kurulan YDS Academy, alanında uzman Türk ve yabancı eğitmenler ile teknolojik sınıflarda hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok şubesiyle faaliyet gösteren YDS Academy; kursiyerlerine MEB onaylı özel eğitim sertifikasına sahip olma fırsatı sunmasının yanında, onları uluslararası geçerliliğe sahip TOEFL ve IELTS gibi sınavlara da hazırlamaktadır.

YDS Academy, İzmir, Balıkesir Merkez, Balıkesir Edremit, Bursa, Çanakkale, Ankara ve Manisa şubelerinde yürütülen kurs faaliyetlerini önümüzdeki kısa zamanda değişik bölgelerde de yaygınlaştırılmasını hedefliyor.

7′den 70′e tüm yaş grupları için yabancı dil eğitimi sunmak üzere dizayn edilen YDS Academy, her bireyin ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitlilikte olan aşağıdaki programları uygulamaktadır.

Genel İngilizce
İlköğretim Kolej İngilizcesi
Lise Kolej İngilizcesi
ÜDS-KPDS Hazırlık
TOEFL-IELTS Hazırlık
Proficiency Hazırlık
İş İngilizcesi
LYS-5 Hazırlık

Kurslar hakkında detay bilgi ve fiyat için YDS Academy’nin resmi web sitesini ziyaret ediniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir