Ankara Kart Ne Zaman Kullanılacak?

Büyükşehirlerin çoğunda faaliyette olan Otobüs kartlarında sıra Ankara ilimizde. Ankara kart olarak Ocak ayında dağıtılan kartlar sayesinde indirimli yolculuk yapma dönemi başladı.

Öğrenci ve öğretmenlerin özellikle ihtiyaç duydukları kartlar sayesinde yol masraflarının daha aza indirilmesi hedeflenirken, uygun fiyatlardan dağıtılması da ayrıca öğrenci ve öğretmenler açısından sevindirici haberler arasında yer alıyor. 5 TL gibi cüzi bir rakamla Kızılay metro binasından ya da büyükşehir belediyesinden temin edilebilmektedir.

Ülkemizde sayı olarak çok fazla kullanılan toplu taşıma araçlarından biri de belediye otobüsleridir. Fiyatların ve güzergâhlarının insanların daha çok işine gelmesinden dolayı belediye otobüsleri daha fazla tercih edilmektedir. Daha önce Ankara’da bulunmayan ancak yılbaşından sonra faaliyete geçen Ankara kart sayesinde indirimli yolculuk yapma dönemi başladı. Özellikle de sürekli yolculuk yapmak zorunda kalan öğrenci, öğretmen ve çalışanlar için ek özelliklerin bulunduğu Ankara kart ile seyahat etmenin avantajlarından faydalanmak için erken zamanda kartınızı almanızı tavsiye ediyoruz. İlk zamanlar olmasından dolayı yoğun taleplerin geldiği gözlemlenen Ankara kart ile yolculuk yaparak daha indirimli şekilde okul, iş ve diğer seyahatlerinizi yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir