Apple Ayakkabı Rekor Fiyatla Açık Artırmada

Apple Ayakkabı Rekor Fiyatla Açık Artırmada

Apple ne yapsa alırım diyen büyük bir müşteri kitlesi var. Apple’ın son ürünlerinden birisi ise bir ayakkabı. Apple’ın bu ayakkabısı ise rekor fiyatla açık artırmaya sunuldu.

Apple ne kadar bir teknoloji devi olsa da 1980 yılında moda sektörüne de el atmıştı. Fakat teknoloji alanında olduğu gibi moda alanında da fiyatlar çok yüksek olunca Apple’ın moda sektöründeki macerası çok kısa sürdü. Aynı zamanda teknoloji devinin 80’li yıllarda ürettiği kıyafet koleksiyonları da zaman içerisinde unutulmaya başlamıştı.

Bugün ise bir açı artırma ilanıyla Apple’ın zamanında moda sektöründe olduğu kullanıcılara tekrar hatırlatıldı. Açık artırmada Apple’ın 1980 yıllarının ortasında ürettiği bir gökkuşağıyla Apple logosu ve siyah renkte Apple yazısı olan beyaz spor ayakkabı satışa sunuldu.

15 Bin Dolardan Başladı

Açık artırmaya sunulan Apple logolu ayakkabının açık artırma başlangıç fiyatı 15 bin dolardan başladı. Ayakkabıya değer olarak ise 30 bin dolar biçildi. Aslında ayakkabının sadece Apple logosu ve yazısına sahip olmaktan başka yeniliği yok. Fakat Apple ne yapsa alırım diyen kitle için ilgi çekici duruyor.
Mecidiyeköy erotik shop için tıklayınız.
Mecidiyeköy sex shop için tıklayınız.
taksim erotik shop için tıklayınız.
taksim sex shop için tıklayınız.
Erotik shop için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir