Apple Servisi

Sektörde ki hizmetlerine 2005 yılında Notebook World ismiyle başlayan firmamız daha sonrasında yalnızca Notebooklar ile sınırlı kalmadan 2010 yılında yeni ismi Cihangir Bilgisayar ve Elektronik Sistemler ile çalışmalarına birçok yenilerini ekleyerek hizmetlerine devam etmiştir.

Apple Servisi hizmetleri veren firmamız tüm müşterileri için en kaliteli hizmeti en hızlı bir şekilde uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Düşük fiyat garantisi ile satışa sunduğumuz ürünlerimizden herhangi birisini başka bir firma da daha düşük bir fiyata bulduğunuzda kendi kalitesinden ödün vermeyecek olan firmamız aynı ürünün fiyatını daha da aşağıya çekerek yine size sunacaktır.

Sunmuş olduğu hizmetler ile kaliteli faaliyetlerde bulunan Apple Servisi noktamız her gün teknoloji ile daha da büyüyüp gelişmektedir. Güler yüzlü uzman kadrosu sayesinde müşteri memnuniyetini en doruk noktasında siz müşterilerine sunmaktadır.

2. El bilgisayarlarınızı da alan Apple Servisi noktamız bilgisayarlarınızı alma sürecinde kalite ve kontrol için bi çok testten geçirmektedir. Bu yüzden 2. el cihaz satışlarımızda hiçbir problem yaşanmamakla birlikte müşterilerinin güvenini de sağlamış bulunmaktadır.

Kalitesi, güler yüzlü ve samimi personeli, uygun fiyatları, güvenilir hizmetleri ile apple servisi ihtiyacı bulunan müşterilerimizin her zaman ilk tercih sebebi olmuştur.

Cihazlarınızın her türlü bakım ve onarımı profesyonel ekibimiz ve uzaman kadromuz ile sorunsuz bir şekilde yapılacaktır. Her türlü parçanın değişimi ve teminiyle ilgili Apple Mac cihazlarınız için her şeyi burada bulabilirsiniz.

Kalitesi ve kolay kullanımı ile bir dev haline gelmiş İphone telefonlar Apple Markasının en özel ürünlerinden biridir. Herhangi bir problem olduğunda firmamız iphone servisi olarak da hizmet sunacak ve sizi memnun edecektir.

CİHANGİR BİLGİSAYAR Cihangir-Beyoğlu/İSTANBUL Tel: 0(212) 244 65 26 / 0535 365 64 46 bilgi@appleservisi.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir