Apple’ın Beklenen Kulaklığı Geldi

Apple satışını sürekli geciktirdiği Airpod kulaklıkları satışa sundu. Apple, Airpod kulaklığın satışını 2 aydır sürekli erteliyordu.

Apple yaptığı açıklamasında satışını 2 aydır ertelediği Airpod kulaklığın satışının başladığını, Airpod’ların yetkili mağaza ve Apple mağazalarına teslimatının gelecek hafta başlayacağını belirtti.

EYLÜL AYINDA SATILACAKTI

Apple, Airpod kulaklıkların yeni çıkan iPhone modeli ile Eylül ayında satışa sunulacağını belirtmişti. Fakat sonradan kulaklıklarda eksiklikler olduğunu fark eden Apple kulaklığı satışa çıkarmak için biraz daha zamana ihtiyaçları olduğunu belirtti.

Airpod kulaklığın en büyük avantajlarından birisi ise kablosuz olmasıdır. Daha önce olmayan bu kulaklık modeli kablosuz telefonlar görüşme, müzik dinleme, film izleme, oyun oynama ve Siri’yi kullanmayı sağlıyor. Aynı zamanda Airpod’un diğer bir özelliği yüksek kaliteli ses ve uzun pil ömrüdür.

Apple Airpod, Apple.com/tr adresinde 779.00 TL’ye alıcı bulacak. Airpod aynı zamanda Apple yetkili satıcılarında, Apple Store’lar da ve belirlenen iletişim operatörlerinde satılacak. Airpod şarj kutusuyla beraber satışa sunulacak. Son teknoloji olan bu kulaklıkların ülkemizde nasıl bir satış rakamına ulaşacağı merak ediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir