Arçelik Servisi

Yirmi yıl gibi uzun bir hizmet süresince faaliyet göstermekte olan Altunizade Arçelik Servisi, bu yıllar boyunca rekabetin çok yoğun şekilde yaşandığı sektörümüze, her açıdan öncülük yapabilecek bir hizmet yaklaşımı sergilemiştir.

Arçelik beyaz eşya teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini, odak noktasında üst seviye müşteri memnuniyetini sağlama felsefini koyduğu hizmet anlayışı vermekte firmamız, sürekli gelişmekte olan teknolojik ve kavramsal değişimleri birebir takip etmektedir. Bu amaç doğrultusunda tüm personelini her türlü gelişmeyi birebir takip edebilecek çeşitli eğitim organizasyonlarına sürekli olarak dahil eden Arçelik Servisi, bu sayede en kaliteli hizmeti en vasıflı personelin, yeni çağın anlayışına uygun şekilde vermektedir.

Olağanüstü bir hızla gelişmekte olan dünyamızın tüm yeni gelişmelerini birebir takip ederek, donanımsal ve personel olarak değişen dünyaya adaptasyonu hızlı bir şekilde yapmakta olan firmamız, müşterilerimize en kaliteli hizmeti en yüksek standartlar içerisinde ve aynı zamanda en ekonomik koşullar altında sunma çabası içerisindedir.

Gelişen dünyamızın bütün yeni gelişmeleri hakkında personelimiz için belli aralık ve dönemlerde konu hakkında uzman ve yüksek eğitim görmüş kişiler tarafından çeşitli seminerler düzenlenmesini sağlamaktayız.  Bu sayede personelimizin çağın tüm yeniliklerinden haberdar, konu hakkında bilgi sahibi olarak konuya hakim olması amaçlanmaktadır.

Günümüzde artık gelinen nokta itibari ile teknolojiden ve oluşan tüm yeniliklerden yoksun olarak kaliteli hizmet anlayışı güdülemez. Bunun bilincinde olan firmamız yirmi yıla dayanan deneyiminin üzerine her geçen gün yeni bilgiler katarak müşterilerimize yenilikçi bir hizmet anlayışı ile çözümler sunmaktadır. Ayrıca Üsküdar Arçelik Servisi olarak en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Bu sebeple tüm dünya üzerinde oldukça yaygın olan ucuz fiyatlardaki birebir kopya ürünler gibi kalitesi düşük, dayanıklılığı olmayan ürünlerin kullanımından kaçınmaktayız.

Çünkü bu ürünler kaliteli hizmet anlayışının tam tersi bir durumun oluşmasını sağlamaktadır. Servisimiz bu kalitesiz ürünlerin kullanımı yerine dayanıklılığı yüksek ürünler kullanarak cihazlarınızın daha uzun ömürlü olmasını amaçlamaktadır. Bu sayede cihazlar daha uzun süreli olarak dayanıklılık kazanmakta ve müşterilerimize sürekli olarak problem çıkarması önlenmektedir. Bu da ekstra ve gereksiz masrafların oluşmasını engellemiş olacaktır.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir