Ascend P6 Google Edition

Ascend P6 Google Edition

Akıllı cep telefonları dünyasında son zamanlarda moda haline gelen Google Edition adı altında satışa sunma cep telefon markaları tarafından adım adım takip ediliyor. Üst düzey akıllı cep telefonları markalarının başında gelen Samsung Galaxy S4, HTC One gibi markaların Google Edition sürümlerinden sonra sırayı Huawei, Ascend P6 modeli için de bunlara benzer bir çalışmanın yürütüldüğü söyleniyor.

Yalın android deneyimiyle sunulması beklenen Huawein’nin bu yapılanmada Emotion kullanıcı arabirimi olmayacak. Mobil ürünler departmanı başkanı tarafından da bu açıklamanın doğrulu onaylandı. Ancak kafalarda soru işareti bırakan bir detayın olduğunu söylemeden geçmek doğru olmaz. Daha öncesinde Kevin Ho, Emotion arabiriminin çok başarılı olduğunu ve böyle bir şeye ihtiyaç duyulmadığını dile getirmişti. Şimdi böyle bir ara yüzün olmaması kafalarda soru işareti bırakmaya yetiyor.

Huawei’nin Google ile Ascend P6 Google Edition sürümü üzerine yapılan çalışmalar hakkında internet dünyasında çeşitli bilgilerin sızdırıldığı doğru. Ancak çalışmayla ilgili daha net bilgiler ilerleyen günlerde daha net bir şekilde açıklanması bekleniyor.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir