Assassin’s Creed Filminin Tarihi Belli Oldu

Film dünyasında yaşanan gelişmeleri hızlı bir şekilde aktardığımız sitemizde, yeni çıkacak filmler hakkında detaylı bilgileri alabilirsiniz. Başrollerini Michael Fassbender‘ın yer aldığı Assassin’s Creed filminin vizyona giriş tarihi netlik kazandı. 2015 yılında vizyona girmesi beklenen film şimdiden merakla beklenmeye başladı.

Daha önce başrollerinde oynadığı, Prometheus ve Inglourious Basterds filmlerden hatırladığınız Michael Fassbender’ın yeni filminin konusunun yine bir kaçakçıya hayat vermesiyle biliniyor. Detayların henüz net olarak açıklanmadığı filmde başrol yıldızının hangi sahnede suikastçıya hayat vereceği de belli olmayan konular arasında yer alıyor. Film dünyasının gelişmeleri arasında olan ve merakla vizyona çıkması beklenen filmle ilgili yapılan açıklamalar 2015 yılını gösteriyor.

Aslında Assassin’s Creed‘in fili hakkında ilk olarak 2 sene önce yani 2011 tarihlerinde dedikodular yapılmaya başlamıştı. Uzun zamandır üzerinde çalışılan filmin 4 yıl gibi bir süreye yayılması da oldukça dikkat çeken diğer gelişmeler arasında yer alıyor. Farklı sahne ve görüntüleri, canlı efektleri ve diğer özellikleriyle film severlerin yine tutkuyla izleyecekleri bir film olması beklenen Assassin’s Creed ile film dünyasında çok konuşulacak sahnelerin olması da beklenen detaylar arasında yer alıyor. Film hakkında yayınlanacak haberlerin detaylarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Aksiyon ve gerilim dolu sahneleriyle dikkat çeken filmin konusunu hakkında net detaylar geldikçe sitemiz üzerinden ziyaretçilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir