Ataşehir Siemens Servisi Tüm Servis Noktaları

Günümüzde, beyaz eşya modelleri çok farklı fonksiyonlarıyla bayanların evlerinde en önemli yardımcıları ve vazgeçemedikleri eşyalarıdır. Dolayısıyla, kadınlar beyaz eşyalarını sorunsuz bir şekilde kullanmak isterler. Ancak yapılması gereken periyodik bakımlar genellikle aksatılmakta ve bazen beyaz eşyalarda problemler yaşanmaktadır. Firmamız, garantisi bitmiş beyaz eşyalarınız için bakım ve onarım hizmetleri vermekte, sizlere en doğru ve en kaliteli servisi sağlamaktadırlar.

Ataşehir Siemens servisi olan firmamızı, garantisiz beyaz eşyalarınızla ilgili servis istemek için aradığınızda, sizlere yardımcı olan personelimiz beyaz eşyanızın sorunu ile ilgili sizden kısa bilgiler almakta ve sizlere randevu vermektedirler. Teknik ekiplerimiz, sizden alınan bu bilgiler doğrultusunda hazırlıklarını yapmakta, tam zamanında verilen randevularına gitmektedirler. Beyaz eşyanızın onarım çalışmalarına başlanmadan evvel, teknik personelimiz arızayı doğru ve kesin olarak belirlemekte, mevcut durum ile ilgili size bilgi vermektedirler. Değişmesi gereken parçalar ve diğer yapılacak olan işlemler ile ilgili sizden onay alınmakta ve akabinde onarım çalışmalarına başlanmaktadır. Beyaz eşyanızın değiştirilen parçaları firmanın orijinal yedek parçaları olup, kesinlikle ikinci el, orijinal olmayan, garantisi bulunmayan isimsiz parçalar firmamız tarafından kullanılmamaktadır. Teknik ekiplerimiz onarım çalışmaları tamamlandıktan sonra, 1 yıl süreyle geçerli olan ücretsiz bakım garantisini hediye olarak vermektedirler. Bu garanti kapsamında, onarımı yapılan beyaz eşyanızla ilgili bizden kaynaklanan bir sorun meydana geldiği zaman, firmamız bu sorunu ücretsiz bir şekilde gidermektedir. Bunun sayesinde, garantisi olmayan beyaz eşyalarınızı firmamızın vermiş olduğu garanti ile tıpkı garantili beyaz eşyalar gibi kullanabilirsiniz. Erenköy Siemens servisi olarak, haftanın yedi günü 24 saat süreyle teknik servis hizmetleri vermekteyiz. Çalışma günleri ve saatleri haricinde beyaz eşyalarınızda meydan gelen sorunlarla ilgili firmamızın mobil telefonlarından irtibat kurarak, aralıksız teknik servis desteği alabilirsiniz. Diğer bir uygulamamız olan gezici servis hizmetlerimiz ile de hiç beklemediğiniz bir zamanda beyaz eşyalarınızda acilen giderilmesi gereken bir sorun meydana geldiğinde, en yakın gezici ekibimiz adresinize yönlendirilmekte, arızaya hemen müdahale etmektedirler.

Ümraniye Siemens servisi olarak, uygun fiyat avantajlarımız ve ilave birçok ayrıcalıklarımızla sizlere en kaliteli hizmetleri vermeye devam etmekteyiz. Siz de garantisiz beyaz eşyalarınızı daha uzun süreler sorunsuz bir şekilde kullanmak istiyorsanız bizi arayın.

 

ataşehir siemens servisi,

erenköy siemens servisi,

ümraniye siemens servisi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir