Avea’dan hem ucuz hem de akıllı telefon

Avea’dan hem ucuz hem de akıllı telefon

Akıllı cep telefonu dünyasında sürekli yeni gelişmeler ve yeni modeller kendini göstermeye başlarken, kısa bir süre önce güzel sayılacak bir atak da Avea’dan geldi. Her geçen gün daha çok kullanıcı kitlesine ulaşan GSM operatörü, yeni nesil akıllı cep telefonu ile yeniden dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

inTouch 3 modelinin özelliklerini incelediğinizde de bir akıllı telefonda olması gereken özelliklerin tamamını barındırdığını söylemek mümkündür. Özellikle işlemci ve hız konusunda piyasada çoğu telefona kafa tutabilecek türden hazırlanmış demek mümkündür.

Telefonun özelliklerini incelediğinizde Android 4.2.2 işletim sistemine sahip inTouch 3, ek olarak Avea’nın kendi menüsüyle de uygulamalara kolay erişim sağlama özelliklerini sunuyor. Uzmanların yaptıkları test sonuçlarına bakıldığında da inTouch 3, 1.3 GHz Dual Core (Çift çekirdek) ARM Cortex A7 işlemciye sahip. 1 GB Ram ile desteklenen cihaz, piyasadaki çoğu bilinen akıllı telefonlara rakip olabilecek türden üretilmiş. 4.5 inc 480×850 çözünürlük ve hassas dokunmatiğiyle dikkatleri üzerine çeken telefon fiyat olarak da oldukça uygun fiyata sunuluyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir