Bi AVM’ler kalmıştı !!

Ülkede gerçekten tuhaf tuhaf şeyler oluyor derken bir de AVM muhabbeti çıktı ortaya. Neymiş efenim alışveriş merkezleri pazar günleri kapalı olacak ve diğer günler 20.30’da kapanacak. Eee pazartesiyi tatil yapalım o zaman. Kardeşim ne saçma şeylerle uğraşıyoruz ya çalışan insanların, öğrencilerin bir hafta sonları var zaten. Onuda her şehirde deniz olmadığını düşünürsek tek eğlencemiz haline geliyor. Haklı bir gerekçenin de olmadığı bu saçma bilgi umarım doğru değildir. Milletin tek zaman geçirebildiği yeri de elinden alın böyle evden falan çıkmayalım.

Ellerini atmadıkları bir burası kalmıştı gerçekten. Pazar günü açık olmasının size ne gibi zararı var ki kapatıyosunuz. Vatandaşın hayrına bir iş yapılsa şaşılır bizim ülkede zaten. Muhtemelen AVM sahipleri kızdırmıştır birilerini 🙂 🙂 . Genelde böyle olmuyor mu birisi birilerini kızdırıyor. Sürekli birbirine rant sağlayanlar. Sonra eli güçlü olan kapatıyorum bitti arkadaş deyip geometrik şekillerle isimlendiriyorlar birde 🙂 . O şeklin parçası olmamış gibi hiç. Neyse burdan fazla yürümek istemiyorum.

Kısacası milletin eğlendiği zaman geçirdiği yerleri bu şekilde sınırlandırarak bir yere varamazsınız. Her şey tam olduğunda gelin haklı nedenlerinizi söyleyin. Yani bize zararı olan tek şeyin pazar günü avmlerin kapatılması olduğu zaman gelin süresiz kapatın. Bakalım gündemi daha nelerle karıştıracaklar. Yarın bir gün yetkili birisi çıkar böyle bir şey yok der eminim.!!!

One thought on “Bi AVM’ler kalmıştı !!”

  1. Ahmet says:

    saçma sapan bir uygulama. hele ki bizim gibi bir avmler dışında farklı bir ortamda zaman geçirme özelliği olmayan bir millet için tam bir kriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir