Bilginizi Ölçmek İster misiniz ?

İnternet üzerinde boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir çok aktivite bulunmaktadır. Bunlardan biraz bahsetmek gerekirse; bilgisayar başına geçtiğiniz zaman oyun oynayabilir, ders çalışabilir, araştırma yapabilir ve en zevkli aktivitelerden olan bilgi yarışmaları-soru cevap portallarından bilginizi ölçebilirsiniz. Bu saydığım aktiviteler içerisinde en popüler olan ise bilgi ölçmeye ve geliştirmeye yarayan soru-cevap yarışmalarıdır.

Peki hem bilginizi ölçecek hem de geliştirebileceğiniz bu tür soru cevap sitelerine nasıl ulaşabilirsiniz. Hiç araştırma yapmanıza gerek bırakmayacak bir site ile size tavsiyede bulunmak istiyorum. Bilenler Bilmeyenlere Anlatsın sloganı ile yola çıkan Soru Şehri sitesi tam aradığınız bilgi ölçme ve geliştirme sitesi diyebilirim. Gereksiz soruları ve bilgileri içeriğinde bulundurmayan ve asla bulundurmayacak olan sorusehri.com’da sizler soru soruyorsunuz.

Biraz inceledikten sonra sizlere bu yazıyı paylaşmayı düşündüm fakat siteye öyle bir kapılmışım ki biraz geç kaldım diyebilirim. Siteye sağ üst köşede bulunan üye ol kısmından ulaşabilir istediğiniz soruyu başka kullanıcılara sorabilirsiniz.Onlarca kategorinin bulunduğu sorusehri.com’da en beğenilen sorulara, popüler cevaplara, yeni sorulara ulaşabileceğiniz bir alanda bulunmaktadır.En popüler sorular ve cevaplarına bu site aracılığıyla ulaşabileceksiniz. Bu tarz kalitede nadir bulunan soru-cevap siteleri içerisinde gelecek günlerde çok sık bahsedilecek.Sizlerinde desteği ile geniş bir vizyona sahip olan sorusehri.com hakettiği yere gelecektir.

Daha fazla beklemeyin hemen tıklayın ve bilginizi ölçün. İnsanoğlu bilgiye muhtaçtır. Kendinizi geliştirin derim ben. Şimdiden iyi eğlenceler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir